Discord'da adresimi buldular

IP adresi gösteren botlar var zaten. IP adresi ile de hiçbir şey yapamazlar merak etme. Muhtemelen yaşın küçük ancak için rahat olsun. IP adresi artık sadece şehrini gösteriyor. Bir daha da gidip millete bulaimazsın umarım.

IP adresi gösteren botlar var zaten. IP adresi ile de hiçbir şey yapamazlar merak etme. Muhtemelen yaşın küçük ancak için rahat olsun. IP adresi artık sadece şehrini gösteriyor. Bir daha da gidip millete bulaimazsın umarım.
Bulaşmadım. Sohbet odası açmıştı. Sonra dediler "Len ilker adresini bulcaz senin." dediler olanlar oldu.

Hocam İzmir'de olduğunuzu öğrenebiliyorlar. Bir keresinde benim oturduğum ilçeyi de bulmuşlardı ama aradan 1 yıldan fazla geçmiştir hiçbir şey olmadı. Oturduğunuz il ve ilçeyi bulmaları zaten çok zor değil ama açık adresinizi bulamamıştırlar. Zaten bir linke falan da tıklamamışsınız, problem olmaz.

IP adresin ile İzmir bölgesinde yaşman dışına bir şey bulamazlar, dert etmene gerek yok.

Mesela benim zaten herkese açık olan şu anki IP adresim bu: 85.100.89.25
Bu IP adresini sorgulattığınız zaman sadece Aksaray bölgesine ait bir IP adresi olduğunu ve Türk Telekom kullandığımı bulabilirsiniz.

Özellikle statik IP satın almadıysanız modemi kapatıp açmanız IP adresinizi değiştirecektir.

Bir de büyük ihtimal CGNAT üzerinden internete bağlanıyorsunuz. CGNAT ile yüzlerce kişi ile tek IP adresini paylaştığınız için CGNAT IP adresi ile bir şey yapamazlar.

Son düzenleme:
Eğer Discord hesabına Steam bağlı ve Steam adresinde konuma şehir seçtiysen oradan olabilir.

Geri
Yukarı