Discord'da akşam yemeği

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Bir kızdan hoşlanıyorum. Amacım sevgili olmak falan değil. Güzel güzel konuşuyoruz ama benden hoşlandığını sanmıyorum her neyse. Discord'da bir server açtım ve onu davet edip olacak her şeyi planladım. Geldiğinde yönlendirilen kanalda botum " hoş geldiniz hanımefendi, sefa bey sizi şu kanalda bekliyor" deyip onu ses kanalına yönlendirecekti. Ses kanalında da bir müzik çalan bir de yemek masası gösteren bot olacaktı. Sohbet edecektim sadece. Onu davet ettim, " kusura bakma şey gibi takılmak benlik değil, yok ya boş ver, vallahi ben istemiyorum hayır" gibi şeylerle reddetti. Ben biraz kırıldım ama ısrarım için özür diledim. Biraz soğuk davranmaya başladı. Sizce bir yanlışım mı var? Çok tatlı ve kişilikli bir kızdır sadece arkadaş olmak istiyorum, çok arkadaşım yoktur da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anlama ama biraz zorlama olmuş. Daha sıradan, herkes gibi normal şekilde konuşsaydın keşke.

Sizi kötü hissettirmek istemem fakat çocuksu bulmuş olabilir. Ama sunucuya katılmamış sanırım. O halde hoşlandığınızı anlayıp mesafe koymak istiyordur. Zaman tanıyın ve üzerine gitmeyin.

Hoşlandığımı söyledim zaten, evet fikir berbat farkındayım boş bir konu teşekkürler
Ayrıca plandan haberi yoktu Discord'a davet ettim sadece neyse iyi ki haberi olmamış

Geri
Yukarı