İşte Öğlen Yemeği

Umarim anlasilir olmuştur. :D
Fakirlik ayıp değil. Dostum çalıştığın yerin öğle yemeğini sana vermesi lazım. Esnaflık budur. Yani ben çalıştığımda öyleydi. A101 gibi köleliğin olduğu yerlerde çalışıyorsan öğle yemeği bile yok. Yaz tatilinde çalışmıştım ordan biliyorum. Din, Allah derler. Çalışanlarına öğle yemeği bile vermezler. Bak aklıma geldi sinirlendim yine. Şerefsizler...

A101, Bim uzak durulması gereken yerler zaten. Pehlivanoğlu ve Migros daha iyidir. Bim'de çalıştım zamanında kesinlikle sokakta yatın, hakkınızın haysiyet yoksunları tarafından yenildiği Bim'de çalışmayın.

cevaplar şöyle ;
1. Ketcap degil nar ekşisi ve çiğköfte sosu
2.1 tane cigkofte dürümle doymuyorum böyle tam ekmek arası kesiyor.
3. Çalışıyorum (öğrenci degilim insaat mezunuyum çalışıyorum)öğlenleri hergun lokantaya gitmekten gina geldi bide çorba bile 6 lira olmus hem böyle para biriktirebiliyorum
4.evet fakirim aldigim maasla ailemede yardimci oluyorum hemde tasarruf yapiyorum saglik olarakta dönerken yol parasindan kismak icin 3.5 km yürüyorum
Utanilacak bir şey yaptığımı sanmıyorum

umarim anlasilir olmuştur :D
Bazı arkadaşların tepkisini anlayamadım. Yani ne olmuş öğle yemeği diye paylaştığı şeye? Yok yenmez yok çiğköfteden soğudum. Bu arada burada yaptığınız şey de utanılacak bir durum göremedim. Şu anki şartlar gerçekten insanı birçok şeyden tasarrufa itiyor yemekten bile. Ayrıca yürümek iyidir ben de aynısını yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı