Discord'da bulunulan kanaldan dolayı RAT bulaşabilir mi?

MustiROLA

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir sunucu da moderatörüm, fotoğraf sohbete biri bir text atmıştı hiç açmadım "m" ile başlayan bir şeyler yazıyordu. Benim 2 tane arkadaşım kanala girince mavi ekran yemişler, PC'ye RAT girdiğini iddia ediyorlar. Malwarebytes ve Kaspersky'la tarama yaptım bir şey çıkmadı. Bir şey olmuş mudur?

Pek değil hocam, korkutuyorlar da moderatörüm bir de sunucu da büyük bir YouTuber'in sunucusu bir şey olmamalı hocam.
Her virüsü RAT ile bağdaştırmayın hocam, tonla virüs türü var. Mavi ekran da sadece RAT ile alakalı değil. Tonla sebebi olabilir onun da.

Arkadaş zaten rahatlatmış sizi, denecek bir şey kalmamış. Malwarebytes ile de taratmışsınız, bir şey çıkmamış. Bitmiş iş.

Her virüsü RAT ile bağdaştırmayın hocam, tonla virüs türü var. Mavi ekran da sadece RAT ile alakalı değil. Tonla sebebi olabilir onun da.

Arkadaş zaten rahatlatmış sizi, denecek bir şey kalmamış. Malwarebytes ile de taratmışsınız, bir şey çıkmamış. Bitmiş iş.

Yanıt için sağ olun hocam kokmuştum bir an iyi akşamlar.

Hocam, bir ara Discord'da fotoğrafı açtığımızda bilgisayarımıza RAT bulaştıran fotoğraflar varmış diye duydum. Bunlar doğruysa, dikkat etmek lazım.

Aynen hocam iyi akşamlar.

Geri
Yukarı