Discord'da dini küfür eden kişiyi nereye şikayet edebiliriz?

Bu konuyu yaşla nasıl ayrıştırdınız çok merak ediyorum fakat maalesef discord hiçbir türlü ip vermez. (Türkiyeye vermiyor)
Pardon direkt yaş demeyeyim. Ergenliği atlatamamış insanlar diyeyim daha doğru olur. Aynen kardeşim vermiyordur eminim.

tff.png
Discord ip vermiyor agaa (!)

Pardon direkt yaş demeyeyim. Ergenliği atlatamamış insanlar diyeyim daha doğru olur. Aynen kardeşim vermiyordur eminim.

Eki Görüntüle 1680326Discord IP vermiyor agaa (!)

Bu verdiğinin kanıtı değil işte dostum hukuki işlemde bulunduysa gerekli insanlar istiyecek o IP'yi onlara kolay kolay IP verilmiyor. + olarak bu konunun yaşla bir ilgisi yok senden daha küçük insanlar senden daha olgun davranabilirler saçma sapan konularla ayrıştırma. Böyle olaylar çok oldu ki sen hukuki süreç için başvursan bile büyük ihtimalle Discord'un bile ne olduğunu bilmyecekler ve uğraşmayacaklar. Discord'unda kolay kolay ipi vericeğini zannetmiyorum. Zaten Türkiye'de böyle olaylar devamlı yaşanıyor bu platformda.

Son düzenleme:
Hiçbir şey olmaz boşuna uğraşmaz çok karşılaştım böyleleriyle.

Bu ülkede atatv44 diye bir grup var, her şerefsizlik var içeride ama devlet ona bile bir şey yapmıyor, çünkü Discord IP adresi vermiyor.

Ama başlarını yakaladılar nasıl yakaladılar depremzedelerle dalga geçtikleri açığa çıktı oradan bir mazeretle enselendiler.

Zaten Türkiye'de böyle olaylar devamlı yaşanıyor bu platformda.

En sonunda Discord Türkiye'den yasaklanacak olacağı bu yani.

Geri
Yukarı