Çözüldü Discord'da ekran paylaşınca ses gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ketrtx

Centipat
Daha fazla  
Discord'da ekran paylaşınca karşıdaki kimseye ses gitmiyor.
Ekran paylaşırken de screen seçerken "cihazınızdan bir ekran paylaşımı yaparken ses verilemeyebilir" diye bir uyarı veriyor.

resim_2024-02-17_144118933.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni güncelleme ile yukarıdaki fotoğraftaki kutucuğu işaretlersen ses gider. Eğer sende yoksa Discord'u güncelle.
yok o işaret güncelledim de

Cihazının ekran kartı driverları güncel mi?

Eki Görüntüle 2118703

Bende yayın yaparken böyle diyor eski GT730 ekran kartımda da sendeki gibi diyordu.
Şimdi çözdüm
Ses ayarlarında ekran paylaşımında deneysel bir yöntem kullan yazıyordu onu açınca geldi o simge onu açınca halloldu.
Ekran paylaşırken de screen seçerken "cihazınızdan bir ekran paylaşımı yaparken ses verilemeyebilir" diye bir uyarı veriyor.

Eki Görüntüle 2118678

1708170977280.png

Bende yayın yaparken böyle diyor eski GT730 ekran kartımda da sendeki gibi diyordu.

Eki Görüntüle 2118678
Yeni güncelleme ile yukarıdaki fotoğraftaki kutucuğu işaretlersen ses gider. Eğer sende yoksa Discord'u güncelle.

Discord her açılışında güncellenir zaten o güncelleme geleli iki haftadan fazla oldu güncellenmiştir bence.

yok o işaret güncelledim de

Eki Görüntüle 2118703

Şimdi çözdüm
Ses ayarlarında ekran paylaşımında deneysel bir yöntem kullan yazıyordu onu açınca geldi o simge onu açınca halloldu.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı