Discord'da haksız yere tehdit ediliyorum

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, bugün saat 12.00 civarlarında Discord'da takılırken Allah'a söven bir tane kız gördüm. Dedim ki işte niye Allah'a sövüyorsun alıp veremediğin ne var falan bayağı bir küfretti ama ben neredeyse hiç sesimi çıkartmadım, tamam dedim geçtim. Sonra Yusuf diye birisi gelip bana dedi saat 13.40 civarlarında "

Aslan parçası ya isteği kabul edersin ya etmezsin, 10 dakikan var 13:52'de olay biter " gibi bir tehdit mesajı gönderdi. Ben zaten dedim ki çocuk mu falan kandırıyorsunuz? 11 yaşında sanıyorlar sanırım beni. Neyse bu adam 13.52'de bir daha mesaj attı. " Sizi tekrardan uyarıyorum, ben Bülent Yavuz ve bir savcıyım. Sizin Allah'a sövdüğünüz üzerine bir şikayet aldım elimde birkaç SS var. Sadece arkadaş isteğii kabul edin ve sizi bu durumdan kurtarmaya çalışıyım. -Bülent Yavuz cumhuriyet başsavcısı "

Neyse demişti ki arkadaşlık isteği atmıştı bana kabul etsene bir şey bir şeyin çocuğu dedi. Tabii elimde hepsinin SS'leri var. Neyse dediği gibi ben Allah'a küfür etmişim böyle bir muhabbet döndü, sonra adama demedim ben Allah'a sövmedim falan diye Allah'a söven kızın SS'ini aldım o da elimde sonra mesajını silmiş yine. O SS'i attım adama bir şey demedi sanırım benim aklımda şöyle bir düşünce var. Sanırım benim profilin fakeini oluşturuyor bu şahıslar ve gidip Yusuf denen (beni tehdit eden kişi)'ye küfür edecekler. Bu durumdan nasıl kurtulurum evet şöyle diycekler olacaktır sadece korkutuyorlar uğraşma geç diye başıma bela olsun da istemiyorum.

Profil fotoğrafımıda asla bulamayacakları bana özel bir PP yaptım. Av komudu ile alınabiliyor PP ortak olduğumuz tüm SV'lerden çıktım biraz sonra bir de boş yapmaya başladı sanırım konuyu kaynatmak için neyse fazla uzatmadan bitireyim daha yazcaklarım vardı fakat pek önemli değil.

Gerekli hukuki işlemleri başlatmanızdan yanayım Discord'un ekibinede SS'leri atın banlansınlar Allah yardımcın olsun küfür etmemekle saygını korumakla iyi yapmışsın.

Paşa gönlünüzü bunlarla mı üzüyorsunuz hocam? :) Cumhuriyet başsavcısı size Discord kullanarak ulaşmaz merak etmeyin. Hiçbir şeyin olacağı yok yani.
Ec-wq0_XgAA8rSs.jpg

Son düzenleme:
Hiç endişelenmeyin, takmayın bile. O yaptıkları taktik ile çocuk bile kandıramazlar. Sonuçta Discord etiketi denilen bir şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı