Discord'da hiçbir sunucuya girilmiyor

WinBilg

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda karşıma çıkan bir sorun nedeniyle hiçbir sunucuya katılamıyorum. Daha önce girmediğim sunucularda dahil! Bu sorun çok canımı sıkıyor sunucunun davet linkine tıkladığımda davet geçersiz diyor ama aynı linkten arkadaşım katılabiliyor. Umarım yardımcı olursunuz :D

Merhaba, yakın zamanda karşıma çıkan bir sorun nedeniyle hiçbir sunucuya katılamıyorum. Daha önce girmediğim sunucularda dahil! Bu sorun çok canımı sıkıyor sunucunun davet linkine tıkladığımda davet geçersiz diyor ama aynı linkten arkadaşım katılabiliyor. Umarım yardımcı olursunuz :D

Böyle bir şey var mı bilmiyorum fakat şu anda içinde bulunduğunuz sunucu sayısı fazla olduğu için hata veriyor olabilir. İçinde olduğunuz sunuculardan 1 tanesinden çıkıp tekrar deneyin.

Şu anda kaç sunucuya üyesiniz?

Geri
Yukarı