Discord'da işe nasıl girilir?

Arda Baştürk

Hectopat
Daha fazla  
Discord'da iş çok eğlenceli diyorlar bir videosu var. Discord'un çalışan insanlar çok eğleniyor gibi gözüküyor. Discord'da nasıl işe başlayacağım? Ofisi nerede? Hangi bölümü okumam gerekiyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da iş çok eğlenceli diyorlar bir videosu var. Discord'un çalışan insanlar çok eğleniyor gibi gözüküyor. Discord'da nasıl işe başlayacağım? Ofisi nerede? Hangi bölümü okumam gerekiyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam bu işe çok heves yapmayın, alanında uzman yazılımcılar başvuru yaparak işe girebiliyorlar. Tabii ki ofis San Francisco'da

Eğer kendinize dahi bir hayrınız yoksa ve işsiz bir insansanız neden olmasın:

Ofisi San Francisco'da ve Çalışmanız için köpek gibi 7/24 mühendislik alanında bir şeyler yapmanız gerekir. İllaki mühendislikte değil.

Eğer kendinize dahi bir hayrınız yoksa ve işsiz bir insansanız neden olmasın:

Ofisi San Francisco'da ve çalışmanız için köpek gibi 7/24 mühendislik alanında bir şeyler yapmanız gerekir. İllaki mühendislikte değil.

O zaman beni kandırmışlar çok eğleniyorlar gibi mi yapıyorlar yoksa?

@Arda Baştürk

1649962851569.png

averaj discord yetkilisi...

O zaman beni kandırmışlar çok eğleniyorlar gibi mi yapıyorlar yoksa?

Eğlence de var işin arasında fakat bazen arkadaş ortamın filan olursa zaten olur o tür şirketlerde her zaman bir ortam olur.

7/24 masa başında çalışıyorsunuz diye biliyorum, çalışma süresi varsa ben bilmiyorum.

Köpek gibi çalışmanız gerekir.​

Yeni konular

Geri
Yukarı