Discord'da istediğimiz oyunu ' ... oynuyor' yapma

Hepimizin kullandığı Discord'da sizlere bir şey göstereceğim. Bana göre gayet kullanışlı. Fakat görüyorum ki bunu herkes bilmiyor, bundan ötürü bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Anlatacaklarım ile bu kısmı nasıl değiştirebileceğinizi göstereceğim yapacağımız işlemler gayet basit.

İlk olarak profil kısmımızın hemen sağında bulunan ayarlar simgesine tıklayalım.

Daha sonra Oyun Etkinliği bölümünü seçelim.

Ardından Oyununu görmüyor musun? Ekle! kısmındaki Ekle! yazısına basalım. Burada Chrome veya herhangi bir program arkada açıksa bile gözükecektir, telaşlanmayın.

Bende photoshop programı açık onu seçiyorum sizde hangisi açıksa onu seçin hiç farketmiyor.

Ve son olarak seçtiğimiz programın üstüne tıklayıp adını değiştiriyoruz. İstediğinizi yazabilirsiniz hiç farketmiyor ben ''Cyberpunk 2077'' yazıyorum, daha havalı.

Yazdıktan sonra Enter dedik ve tamamdır. Şimdi herkese hava atabilirsiniz. Logolu olması daha bir reality katıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oldu vallaha Cyberpunk yaptım ben de eline sağlık iyi forumlar.

Tacını düşürmüşsün

Buraya istenilen her şey yazılabiliyor.
Hatta bazıları direk kendi DC sunucusunun linkini koyuyor falan
Neyse bakalım güzel konu, teşekkürler!

Görünmez şekilde ses sunucularına girip dinlemeyi bulmak lazım. Arkamızdan konuşulanları duyardık

Güzel yazı teşekkürler. Bende her farklı oyun oynadığımda otomatik olarak değişiyor. Nasıl oluyor bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…