Discord'da kardeşim ekran paylaşımı yapıyor

759043

Femtopat
Selam, problem şu:

Kardeşim arkadaşıyla Valorant tarzı oyunlar oynuyor. Teknoloji özürlü olduğu için problem yaşayınca direkt ekran paylaşımı yapıyor. Ben gözlemlerim sonucu anlıyorum. Film falan izliyorlarmış. Güya arkadaşı paylaşıyormuş ama sonuçta kardeşim de yapıyordur. Karşındakini tanımadığım için bütün dosyalarımı özel içeriklerimi görüyor galiba. Sonuçta programlarla çalıştığım zaman içeriklerim farklı yerlere gidiyor, sürekli kontrol etmiyorum yaşı da büyük olduğu için. Problemli biri, tartıştık bu konuda. Yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, problem şu:

Kardeşim arkadaşıyla Valorant tarzı oyunlar oynuyor. Teknoloji özürlü olduğu için problem yaşayınca direkt ekran paylaşımı yapıyor. Ben gözlemlerim sonucu anlıyorum. Film falan izliyorlarmış. Güya arkadaşı paylaşıyormuş ama sonuçta kardeşim de yapıyordur. Karşındakini tanımadığım için bütün dosyalarımı özel içeriklerimi görüyor galiba. Sonuçta programlarla çalıştığım zaman içeriklerim farklı yerlere gidiyor, sürekli kontrol etmiyorum yaşı da büyük olduğu için. Problemli biri, tartıştık bu konuda. Yardım.
Dosyalarınızı, özel içeriklerinizi neden güvenli bir yerde saklamıyorsunuz? en azından kardeşinizin erişemeyeceği bir yer.

Selam, problem şu:

Teknoloji özürlüsü kardeş vebadan beter bir sorun. Bu açıklamayı sakin ve gözlerinin içine ciddi şekilde bakarak söyle olacaklardan bahset abart hatta yalana başvur bir keresinde bir arkadaşımda böyle yapmıştı şu şu oldu diye. Virüs gönderebilir falan de bilgisayar terimleri gevele. En kötü gizli klasör yarat şifreli.

Bunu kendi aranızda çözmek zorundasınız. Dosyalarınızı gizleyebilir, Discord'u silebilir, bilgisayara şifre koyabilirsiniz.

Bilgisayara şifre koyarsa da bu sefer, ''Şifreyi söyle'' diye kavga çıkartır. :D
Ben olabilecek çözüm yollarını söyledim. :D Gerisi artık kendisi ne yaparsa...
En mantıklı çözüm klasör, dosyaları gizlemek.

Geri
Yukarı