Discord'da kardeşim ekran paylaşımı yapıyor

759043

Femtopat
Selam, problem şu:

Kardeşim arkadaşıyla Valorant tarzı oyunlar oynuyor. Teknoloji özürlü olduğu için problem yaşayınca direkt ekran paylaşımı yapıyor. Ben gözlemlerim sonucu anlıyorum. Film falan izliyorlarmış. Güya arkadaşı paylaşıyormuş ama sonuçta kardeşim de yapıyordur. Karşındakini tanımadığım için bütün dosyalarımı özel içeriklerimi görüyor galiba. Sonuçta programlarla çalıştığım zaman içeriklerim farklı yerlere gidiyor, sürekli kontrol etmiyorum yaşı da büyük olduğu için. Problemli biri, tartıştık bu konuda. Yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları bilmiyorum ama dosyaları bu yöntemle kopyalayabilirsiniz:

Hayır, sadece yeni kullanıcı açacak o kadar 2 ayrı disk falan yok. Denetim Masası'ndan açabilir kullanıcı hesabı.

Tamamdır çok teşekkür ederim hatırladım hesap açmak hiç aklıma gelmedi onda da dosyalara erişim olmuyordu.

Şunu da yapabilir aslında ebeveyn denetimli hesap kurabilir oradan erişim kısıtlanır.
Doğru, ancak ebeveyn denetimi bence zaten misafir hesap gibi, çoğu şeyi kısıtlıyor.

Tamamdır çok teşekkür ederim hatırladım hesap açmak hiç aklıma gelmedi onda da dosyalara erişim olmuyordu.
Problem değil, yardımcı olduysam çözüm olarak işaretler misiniz?

Kısıtlamasına bence gerek yok, zaten amacı o değil sonra gidip kavga çıkmasın bu bilgisayar doğru düzgün çalışmıyor diye.

Rahatsız ediyorum tekrardan hesabı kurdum test ettim her şey çalışıyor ama Discord gözükmüyor açmaya çalışınca da uzantı hatalı diyor kurulu uygulamalarda da gözükmüyor. Ana hesaptan bakıyorum açılıyor fakat program kaldırdan baktığımda ana hesapta da gözükmüyor. Bu uygulama gömülü mü çalışıyor anlamadım

Rahatsız ediyorum tekrardan hesabı kurdum test ettim her şey çalışıyor ama Discord gözükmüyor açmaya çalışınca da uzantı hatalı diyor kurulu uygulamalarda da gözükmüyor. Ana hesaptan bakıyorum açılıyor fakat program kaldırdan baktığımda ana hesapta da gözükmüyor. Bu uygulama gömülü mü çalışıyor anlamadım

Hallettim Discord'u da

Son düzenleme:
Kısıtlamasına bence gerek yok, zaten amacı o değil sonra gidip kavga çıkmasın bu bilgisayar doğru düzgün çalışmıyor diye.

Haklısın ws atmaya başlayabilirler o durumdan kaynaklı.

Rahatsız ediyorum tekrardan hesabı kurdum test ettim her şey çalışıyor ama Discord gözükmüyor açmaya çalışınca da uzantı hatalı diyor kurulu uygulamalarda da gözükmüyor. Ana hesaptan bakıyorum açılıyor fakat program kaldırdan baktığımda ana hesapta da gözükmüyor. Bu uygulama gömülü mü çalışıyor anlamadım.

Hallettim Discord'u da.

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı