Discord'da kendiliğinden herkese mesaj atılıyor

Bu konuda en tecrübeli kişi ile mesajlaşıyorsun :) dediklerimi yap bir şey olmaz ha eğer olursa geri mesaj yaz bana daha detaylıca gireriz konuya.

Hesabı çalınan kişi ben değilim ve token çalınması demek hesabın tüm verilerinin ele geçirilmesi demektir dostum Discord destekle mesajlaşabilir hesabı çalınan arkadaş.

Şifrenizi değiştirin. Kullanıcı adınıza kadar her şeyi değiştirin. Kakspersky, Windows Defender, BitDefender ve VirusTotal ile taramalar yapın. En kapsamlılarından. VirusTotal sitesi ile Discord dosyasını taratın.

Token ellerindeyse çok yapacak bir şey yok sen bunları uygulasan bile şu anda hesabının şifre ve adını istedikleri gibi değiştirebilir istedikleri kişiye istedikleri mesajı atabilirler.

işte eğer öyle bir şey yaparlarsa ben bittim. 400 arkadaş var ve 82 sunucuda varım

Hesabı çalınan kişi ben değilim ve token çalınması demek hesabın tüm verilerinin ele geçirilmesi demektir dostum Discord destekle mesajlaşabilir hesabı çalınan arkadaş.
Kusura bakma dostum. Olabiliyor öyle karışıklıklar :D
Arkadaşlarımla sesteydik sesten attı. DM üzerindeki herkese link attı. Try my first Game diye bir şey. Şifreyi değiştirdim başka ne yapmam lazım?
Başkalarına mesaj atmaması için hesabından ayarlar kısmından gizlilik seçeneğinden arkadaşlarım hariç kimse yazamaz özelliğini aktif edersen daha kimseye yazmayacaktır ve diğer adımlar;
Tahminimce bir hile yapmaya çalıştın veya illegal uygulama kullanmaya calıstın ve discord hesabın baskasının eline gecmis. dedigim yanlis olabilir yanlıslıkla tıklamıs olabilirsin ama bu konularda dikkatli ol derim yapacağın şeyler şunlar
1. 2 aşamalı doğrulamayı etkin hale getir (telefon sms)
2. Bilgisayarına en genişinden malwarebytes uygulamasından tara ve virüsleri sil
3. Şifre değiştir
daha sorun kalmayacağını düşünüyorum.
Bunları yaptıktan sonra birşey kalmayacaktır diye düşünüyorum @BayDonut

Başkalarına mesaj atmaması için hesabından ayarlar kısmından gizlilik seçeneğinden arkadaşlarım hariç kimse yazamaz özelliğini aktif edersen daha kimseye yazmayacaktır ve diğer adımlar;

Bunları yaptıktan sonra bir şey kalmayacaktır diye düşünüyorum @BayDonut

Belirttiğiniz ayar başkalarının size mesaj atabilmesini engeller.

Bunları yaptıktan sonra birşey kalmayacaktır diye düşünüyorum @BayDonut
Hocam sesteki diğer arkadaş kendiliğinden github linkleri atmaya başladı sonra gruba Hacked bye XXX yazdı onun hesabı gitti büyük ihtimal.

Hocam sesteki diğer arkadaş kendiliğinden GitHub linkleri atmaya başladı sonra gruba hacked bye XXX yazdı onun hesabı gitti büyük ihtimal.

Atılan linke tıkladı ise evet linki sürprizbozan içinde atarsanız kontrol edebiliriz.
Evet dolayısıyla bizde mesaj atamıyoruz diye biliyorum öyle bir ayar vardı o özelliği aktifleştirince bizde mesaj atamıyorduk diye hatırlıyorum.

Biz atabiliriz ancak o atamaz.

Geri
Yukarı