Discord'da kişisel bilgi paylaşımı yapan birisi nasıl raporlanır?

theeter

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir adam sahte T.C. atarak tehdit ediyor ama attığı T.C. başka birisinin T.C.'si bu adamı nasıl reportlayabilirim reportlamak için ne gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer bahsettiğiniz şahsın yaptığı paylaşım 11 haneli T.C. ise maalesef bildirseniz bile herhangi bir yaptırım olmaz. Bir yüze sahip nüfus kartı kopyasına benzer bir fotoğraf paylaşımı yaparsa şu bildiri adımlarını takip edebilirsiniz;

1-Güvenlik
2-Kötüye kullanım veya tacizi bildir
3-Siber zorbalık ve taciz
4-Birisi kişisel veya özel bilgiler yayınladı veya bunu yapmakla tehdit etti
5-Yüzümün bir fotoğrafı

Merhaba bir adam sahte T.C. Atarak tehdit ediyor ama attığı T.C. Başka birisinin T.C.'si bu adamı nasıl reportlayabilirim reportlamak için ne gerekir?

CİMER'e veya polise şikayet et uğraşmam diyorsan engeli bas şikayet ettiğini söylersen tutuşur.

CİMER'e veya polise şikayet et uğraşmam diyorsan engeli bas şikayet ettiğini söylersen tutuşur.
cimer ile uğraşmak istemiyorum direkt discord üzerinden bir yaptırım uygulayamaz miyim

Hocam eğer bahsettiğiniz şahsın yaptığı paylaşım 11 haneli T.C. ise maalesef bildirseniz bile herhangi bir yaptırım olmaz. Bir yüze sahip nüfus kartı kopyasına benzer bir fotoğraf paylaşımı yaparsa şu bildiri adımlarını takip edebilirsiniz;

1-Güvenlik
2-Kötüye kullanım veya tacizi bildir
3-Siber zorbalık ve taciz
4-Birisi kişisel veya özel bilgiler yayınladı veya bunu yapmakla tehdit etti
5-Yüzümün bir fotoğrafı
11 haneli t.c. atmıştı bir yaptırım olmaz mı ?

CİMER ile uğraşmak istemiyorum direkt Discord üzerinden bir yaptırım uygulayamaz miyim?

Pek ilgileneceklerini sanmıyorum hocam TR disbüritör yok günde onlarca rapor geliyordur böyle öyle olsa uğraşırlardı.

Geri
Yukarı