Discord'da nasıl bot geliştirilir?

GhoulTaha

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazılıma yeni başlayacağım ufaktan Node.js'ye başladım ama yeterli kaynağım ve bilgim yok. Önerilerinizi bekliyor olacağım. 🥸

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yazılıma yeni başlayacağım ufaktan Node.js'ye başladım ama yeterli kaynağım ve bilgim yok. Önerilerinizi bekliyor olacağım. 🥸

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizceniz var ise ve bu tarz işlere yatkınsanız çok daha kolay kavrayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İngilizceniz var ise ve bu tarz işlere yatkınsanız çok daha kolay kavrayacaksınız.

Zaten bu kaynağı kullanıyorum adam gerçekten süper anlatıyor.

Zaten bu kaynağı kullanıyorum adam gerçekten süper anlatıyor.

Bende yapıyorum bot işini hazır altyapı ile başvuru yapıp active developer rozeti alabilirsiniz çok hoş duruyor yakın zamanda bende alacağım.

Active developer rolunu almak için bir video var mıdır?

Python da kullanabilirsin. Eğer temel dinamiklerini biliyorsan bot yazman da oldukça kolay olur. discord.py kütüphanesini kullanabilirsin.

Geri
Yukarı