Discord'da panelden özel bilgilerime erişildi

Daha fazla  
Discord'da oyun arkadaşlarım benim ismimi soy ismimi bulup panelden T.C. mi cıkarttılar. 15 17 yaşındalar. Aramada 4 kişiydik benim T.C. mi ailemin T.C.'sini. Yüzüme karşı söylediler. Her şeyi kayıt altına aldım. Birisi benim yüzümü profil fotoğrafı yaptı. Aralarında grup kurup bilgileri oraya atıyorlardı. Ne yapmalıyım. Dava açmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da oyun arkadaşlarım benim ismimi soy ismimi bulup panelden T.C. Mi cıkarttılar. 15 17 yaşındalar. Aramada 4 kişiydik benim T.C. Mi ailemin T.C.'sini. Yüzüme karşı söylediler. Her şeyi kayıt altına aldım. Birisi benim yüzümü profil fotoğrafı yaptı. Aralarında grup kurup bilgileri oraya atıyorlardı. Ne yapmalıyım. Dava açmalı mıyım?

CİMER'i arayıp şikayet etmen yeterli. Ben olsam dava açardım gitsin ailesi uğraşsın.

Turemelerle ugrasmayin bence hocam, ugrasmak isterseniz atin CİMER'e gecin.

Discord'da oyun arkadaşlarım benim ismimi soy ismimi bulup panelden T.C. Mi cıkarttılar. 15 17 yaşındalar. Aramada 4 kişiydik benim T.C. Mi ailemin T.C.'sini. Yüzüme karşı söylediler. Her şeyi kayıt altına aldım. Birisi benim yüzümü profil fotoğrafı yaptı. Aralarında grup kurup bilgileri oraya atıyorlardı. Ne yapmalıyım. Dava açmalı mıyım?

Dava açsanız bile sonuç alamazsınız büyük ihtimal olaylar Discord dışına çıktığında dava sürecini başlatın örnek olarak bilgilerinizi internette bir forumda vb paylaşılır ise falan.

Not: Size önerim onları fazla takmamanız kimse sizin bilgileriniz ile bir şey yapamaz bir zaman sonra zaten vazgeçeceklerdir isterseniz kullanıcı adını paylaşın bir konuşalım bizde :D

Hocam böyle zigotlar ile uğşamayacaksınız mesela bende de var ama var, sadece ben bunu kötü bir iş için kullanmıyorum sadece merak ettiğimden aldım yani kısaca şöyle söyleyeyim o bilgilerle bir şey yapamazlar en fazla anne babanıza iki mesaj atarlar tavssiyem çok takılmayın.

Hocam böyle zigotlar ile uğşamayacaksınız mesela bende de var ama var, sadece ben bunu kötü bir iş için kullanmıyorum sadece merak ettiğimden aldım yani kısaca şöyle söyleyeyim o bilgilerle bir şey yapamazlar en fazla anne babanıza iki mesaj atarlar tavssiyem çok takılmayın.

Bazıları arıyor trollüyor zaten onları dava ederler.

Geri
Yukarı