Discord'da resme tıklamaktan virüs bulaşır mı?

Bugün DC de bir tane fotoğrafa tıkladım normalde bulaşması için tarayıcıda aç deyip linke yönlendirilmemiz gerekiyor fakat sadece resme tıkladım tarayıcıda AC falan demedim DC üzerinden açıldı virüs bulaşabilir mi?

Tarayıcıdada açsan normal Discord'da da açsan sorun olmaz resim sonuçta.

Resmi web sayfasından medya linki olarak atarlarsa ve basarsanız web sitesinden resmin bilgisi çekileceğinden yine bir ihtimal var. Tabii hala güncel bir method mu bilmiyorum ama 3-4 ay önce yapıyorlardı. Image Logger olarak geçiyor. Sanırım Technopat'ta da başka resim paylaşım servisini kullanmak bu yüzden yasak.

Resmi web sayfasından medya linki olarak atarlarsa ve basarsanız web sitesinden resmin bilgisi çekileceğinden yine bir ihtimal var. Tabii hala güncel bir method mu bilmiyorum ama 3-4 ay önce yapıyorlardı. Image logger olarak geçiyor. Sanırım Technopat'ta da başka resim paylaşım servisini kullanmak bu yüzden yasak.

Hocam ama resim atılırken Discord'un serverlerine girmiyor mu?

Resmi web sayfasından medya linki olarak atarlarsa ve basarsanız web sitesinden resmin bilgisi çekileceğinden yine bir ihtimal var. Tabii hala güncel bir method mu bilmiyorum ama 3-4 ay önce yapıyorlardı. Image logger olarak geçiyor. Sanırım Technopat'ta da başka resim paylaşım servisini kullanmak bu yüzden yasak.

Bir de bunun için linke girmek gerekmiyor mu ben linke vs girmedim Discord üzerinden oldu her şey.

Hocam ama resim atılırken Discord'un serverlerine girmiyor mu?

Bir de bunun için linke girmek gerekmiyor mu ben linke vs girmedim Discord üzerinden oldu her şey.

Resim link olarakmı geldi yoksa resim olarak mı geldi? Link olarak gelen resimler genelde jumpscare veya virüs oluyor Discord'un serverine girdiyse zaten resim olarak görünür.

Geri
Yukarı