Discord'da Robux satılabilecek sunucular var mı?

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu bıraktım ve artık limited ve Robux'larımi satmak istiyorum. Bunları nasıl satabilirim (item satış gibi siteler dışında) Discord olursa çok daha iyi olur böyle bir sunucu var mıdır satabileceğim?

Oyunu bıraktım ve artık limited ve Robux'larımi satmak istiyorum. Bunları nasıl satabilirim (item satış gibi siteler dışında) Discord olursa çok daha iyi olur böyle bir sunucu var mıdır satabileceğim?

Hocam Discord sunucularına güveniyorsunuz ama İtemsatış'a güvenmiyor musunuz?

Discord üzerinden satmanız için bir kitleye sunucunuzu duyurmanız lazım ki insanlar gelsin. Ama zaten robuxunu alan gidecektir direkt. İtem Satış'a koyun, satın gitsin.

Hocam Discord sunucularına güveniyorsunuz ama İtemsatış'a güvenmiyor musunuz?

Hayır ondan değil şimdi 10 yaşında çocuk gelecek ona satacağım sonra gelecek ve bana ben aldım ama sen vermedin sonra paramı geri ver der diye orayı pek sevmiyorum çünkü orada ben bir kere SonOyuncu'da bir eşya satmıştım hesabım onaylı olmadığı için param ve esyam gitmişti.

Discord üzerinden satmanız için bir kitleye sunucunuzu duyurmanız lazım ki insanlar gelsin. Ama zaten Robux'unu alan gidecektir direkt. İtem satış'a koyun, satın gitsin.

Peki kaç günde satılır 10k Robux?(isteyene limited vereceğim eğer istemezse satıp vereceğim)

Hayır ondan değil şimdi 10 yaşında çocuk gelecek ona satacağım sonra gelecek ve bana ben aldım ama sen vermedin sonra paramı geri ver der diye orayı pek sevmiyorum çünkü orada ben bir kere SonOyuncu'da bir eşya satmıştım hesabım onaylı olmadığı için param ve esyam gitmişti.

Peki kaç günde satılır 10k Robux?(isteyene limited vereceğim eğer istemezse satıp vereceğim)
Size ne derse desin video kaydı olmadan iade talep edemez ki?

10k robuxu ucuz bir fiyatta atıyorum 100 robux 10 TL gibi koyarsanız, insanlar 8 güne yer bitirirler.

Peki illa kimlik doğrulama sistemi zorunlu mu yani yapmadan para bana gelmez mi?
Kimlik doğrulama sistemi zorunlu ama korkmayın. Sistem E-Devlet ile iş birliğinde. Yani kimlik bilgilerini girseniz bile bir problem çıkmaz.

10k Robux'u ucuz bir fiyatta atıyorum 100 Robux 10 TL gibi koyarsanız, insanlar 8 güne yer bitirirler.

Tamamdır teşekkür ederim peki oradan 750TL kazansam toplamda ne kadar komisyon keser para çekme dahil (İtemsatış)

10k Robux'u ucuz bir fiyatta atıyorum 100 Robux 10 TL gibi koyarsanız, insanlar 8 güne yer bitirirler.

Kimlik doğrulama sistemi zorunlu ama korkmayın. Sistem e-Devlet ile iş birliğinde. Yani kimlik bilgilerini girseniz bile bir problem çıkmaz.

Bir de kaç günde dogrulaniyor.

Tamamdır teşekkür ederim peki oradan 750TL kazansam toplamda ne kadar komisyon keser para çekme dahil (İtemsatış)
Komisyon kesilmiyor diye biliyorum, kesilse bile anca 1.5 TL keser.

Hemen girdiğiniz anda doğrulanıyor. Eğer satın alan kişi siparişi onaylayıp parayı göndermez, unutur ise 24 saat içerisinde para size otomatik olarak geliyor.

Hocam İtemsatış dışında vs yazmışsınız ama genelde Discord'da yaparsanız dolandırılırsınız ya da dolandırırsınız.

1 günde.

Geri
Yukarı