Discord'da Robux satılabilecek sunucular var mı?

Komisyon kesilmiyor diye biliyorum, kesilse bile anca 1.5 TL keser.

Hemen girdiğiniz anda doğrulanıyor. Eğer satın alan kişi siparişi onaylayıp parayı göndermez, unutur ise 24 saat içerisinde para size otomatik olarak geliyor.
Hocam yanlış bilgi veriyorsunuz.1,5 tl komisyon kesmiyor çok daha fazla kesiyor bekleyin açıklayacağım.

Hocam İtemsatış dışında vs yazmışsınız ama genelde Discord'da yaparsanız dolandırılırsınız ya da dolandırırsınız.

1 günde.
Kimlik doğrulama anında oluyor. 1 gün bekleme gibi bir kural yok.

Hocam yanlış bilgi veriyorsunuz.1,5 tl komisyon kesmiyor çok daha fazla kesiyor bekleyin açıklayacağım.
Zaten emin değilim diye belirttim orada. Yanlış bilgi vermeyi denemiyorum. Nedir bu "YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN" öfkesi?

Kimlik doğrulama anında oluyor. 1 gün bekleme gibi bir kural yok.

Zaten emin değilim diye belirttim orada. Yanlış bilgi vermeyi denemiyorum. Nedir bu "YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN" öfkesi?
Tamam hocam özür dilerim eğer kaba davrandıysam.İtemsatış 15 TL üzeri ilanlarda %7 sabit komisyon kesiyor,para çekerken %2 kesiyor ama karta göre değişir.

Ayrıca güvenlik kısmını konuşursak alıcı elinde kanıt olmadığı sürece siparişi tesim almadığını,dolandırıldığını doğrulayamaz ve para sizin elinize geçer.Sizinde teslim ederken kayıt almanız gerekmektedir.Eğer video kaydı aldıysanız hiçbir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Hayır ondan değil şimdi 10 yaşında çocuk gelecek ona satacağım sonra gelecek ve bana ben aldım ama sen vermedin sonra paramı geri ver der diye orayı pek sevmiyorum çünkü orada ben bir kere SonOyuncu'da bir eşya satmıştım hesabım onaylı olmadığı için param ve esyam gitmişti.

Peki kaç günde satılır 10k Robux?(isteyene limited vereceğim eğer istemezse satıp vereceğim)
Hala satıyor musun ?

Geri
Yukarı