Discord'da Robux satılabilecek sunucular var mı?

Hocam yanlış bilgi veriyorsunuz.1,5 tl komisyon kesmiyor çok daha fazla kesiyor bekleyin açıklayacağım.

Hocam İtemsatış dışında vs yazmışsınız ama genelde Discord'da yaparsanız dolandırılırsınız ya da dolandırırsınız.

1 günde.
Kimlik doğrulama anında oluyor. 1 gün bekleme gibi bir kural yok.

Hocam yanlış bilgi veriyorsunuz.1,5 tl komisyon kesmiyor çok daha fazla kesiyor bekleyin açıklayacağım.
Zaten emin değilim diye belirttim orada. Yanlış bilgi vermeyi denemiyorum. Nedir bu "YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN" öfkesi?

Kimlik doğrulama anında oluyor. 1 gün bekleme gibi bir kural yok.

Zaten emin değilim diye belirttim orada. Yanlış bilgi vermeyi denemiyorum. Nedir bu "YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN" öfkesi?
Tamam hocam özür dilerim eğer kaba davrandıysam.İtemsatış 15 TL üzeri ilanlarda %7 sabit komisyon kesiyor,para çekerken %2 kesiyor ama karta göre değişir.

Ayrıca güvenlik kısmını konuşursak alıcı elinde kanıt olmadığı sürece siparişi tesim almadığını,dolandırıldığını doğrulayamaz ve para sizin elinize geçer.Sizinde teslim ederken kayıt almanız gerekmektedir.Eğer video kaydı aldıysanız hiçbir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Hala satıyor musun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…