Discord'da sosyalleşilebilir mi?

skysea58

Femtopat
Merhaba en son Discord'u 2 sene önce kullandım ama sistemim kötü olduğundan ve arkadaşlarla çok oyuna giremediğimden az kullandım ve sildim. Discord'da kaliteli muhabbet vb. için ne yapmalıyım tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discordda Elraen`in sunucusunda iyi adamlar var. Arkadaşım olmadığı için online oyunları tek değilde oradan oynuyordum bazen fakat discord ortamı bence kötü yani buraya bağlanmak hayatı olağanüstü değiştiriyor kötüye götürüyor bence sosyallik olarak kız-erkek ilişkileri instagrama taşıma numara alma olarak iyi gibi ama zaman istiyor. Belalı tiplerden uzak durabilirseniz güzel sanal arkadaşlıklar güzel oyun arkadaşları zaman geçirilecek gruplar bulunabiliyor.

Merhaba en son Discord'u 2 sene önce kullandım ama sistemim kötü olduğundan ve arkadaşlarla çok oyuna giremediğimden az kullandım ve sildim. Discord'da kaliteli muhabbet vb. için ne yapmalıyım tavsiyeleriniz nelerdir?

Şahsen kullanmani tavsiye etmiyorum çok değişik insanlar var hepsinin amaçlari kötü yönde bir de seninle arkadaş gibi davranıp önemli bir şeyin alınca engelleyenler var işin özeti toplamda 6 yıl kullandim ve 6 yılım boşa gitti.

Ben pek önermiyorum. Public sunucularda garip insan çok fazla. Bir de DC'den tanıştığın insanları gerçekte hayatta görüştüğün insanlarla tanıştırma. Çok sorun çektik biz öyle yapan bir arkadaş yüzünden.

Ciddi bir beklentin yoksa, sadece sohbetineyse büyük 2-3 sunucuya girip bir kaç saat sohbet et. Reklam yapanlar illa oluyor, hoşuna giden olursa sunucu katlarsın böylece, sohbet üstüne sohbet eklersin.

Kaç yaşında olduğu bilmiyorum ama kendi yaşından 2-3 yaş büyük biriyle arkadaş olmaya çalış. Veya olgun bir insan ile arkadaş ol. Bu insanları Public sunucularla değil de yayıncı sunucularında falan bulabilirsin.

Geri
Yukarı