Discord'da sosyalleşilebilir mi?

Hocam deneyimlerimden sonra kesinlikle önermem kısaca anlatayım şimdi biri buldum sonra onunla beraber biri daha buldum sonra bizim komşunun oğluyla tanıştırdım sonra bana zorbalık yapmaya başladılar sonra komşunun oğluyla bana yapmaya başladılar DC'ye gir gir gir diye sonra adamlara dedim PC ısınıyor bye bye diye sonra bir daha da o hesaba girmedim. Yaşın küçüksen hele hele hiç bulaşma.
Hocam ne yapmışsın olan sana olmuş :) Bence de kendi hayatından kişilerle discorddan tanıdığın kişileri tanıştırmamak doğru fikir

Hocam ne yapmışsın olan sana olmuş :) bence de kendi hayatından kişilerle Discord'dan tanıdığın kişileri tanıştırmamak doğru fikir.

Hocam benim YouTube hesabımı biliyorlar adamlar bir yorumumu bulmuş mesaj atıyorlar hala.

Tabii pes ettiler artık pesde etsinlerde zaten o yedek YouTube hesabım gerçek olanı hayatta bulamazlar :D

Kafayı yiyeceğim 30 Eylül'de mesaj atmış 2'sinden biri engelledim onu tamamen artık beni hayatta bulamazlar eski Twitter hesabımıda kullanmıyorum.

Hocam görüyorsunuz benim yaptığımı yapmayın bakın ne haldeyim.

Hocam benim YouTube hesabımı biliyorlar adamlar bir yorumumu bulmuş mesaj atıyorlar hala.

Tabii pes ettiler artık pesde etsinlerde zaten o yedek YouTube hesabım gerçek olanı hayatta bulamazlar :D

Kafayı yiyeceğim 30 Eylül'de mesaj atmış 2'sinden biri engelledim onu tamamen artık beni hayatta bulamazlar eski Twitter hesabımıda kullanmıyorum.

Hocam görüyorsunuz benim yaptığımı yapmayın bakın ne haldeyim.
Evet bundan sonra karar verdim kullanmıycam :) şaka maka ama dikkatli olurum discordda sıkıntı yok yani

Hocam lütfen dikkatli kullanın benim yaşadıklarımı kimsenin yaşamasını istemiyorum. Bir de bu adamların zorbalıklarıyla 1 yıl boyunca uğraştım.

Yani dediğine katılıyorum onu demek istiyorum Çünkü sanal hayat ve gerçek hayat bi çizgi gibi ayrı hayat ayrı kişi gibi takılan çok var
Ona karşıyım diyince yanlış bulduğunuzu düşündüm. Ben 2018'de adminlik yaptığım bir CS:GO serverinde tanıştığım arkadaşlarımla halen konuşuyorum. DC olmasa bile onlar beni arar bende onları ararım. Birlikte oynar ederiz. Server kapandı ama halen birlikte oyun oynuyoruz. Konya'dan buraya gelen oldu. Görüştük konuştuk. Kişilik ve karakter olarak birbirimize benzediğimiz için iyi anlaştığımızı düşünüyorum. Pandemi zamanı olmasaydı tanışmaya vaktimiz olmazdı. Pandemi gibi bir zorunluluk olmadığı müddetçe günün büyük bir kısmını sosyal medya da geçirmeyi doğru bulmuyorum.

Ona karşıyım deyince yanlış bulduğunuzu düşündüm. Ben 2018'de adminlik yaptığım bir CS:GO serverinde tanıştığım arkadaşlarımla halen konuşuyorum. DC olmasa bile onlar beni arar bende onları ararım. Birlikte oynar ederiz. Server kapandı ama halen birlikte oyun oynuyoruz. Konya'dan buraya gelen oldu. Görüştük konuştuk. Kişilik ve karakter olarak birbirimize benzediğimiz için iyi anlaştığımızı düşünüyorum. Pandemi zamanı olmasaydı tanışmaya vaktimiz olmazdı. Pandemi gibi bir zorunluluk olmadığı müddetçe günün büyük bir kısmını sosyal medya da geçirmeyi doğru bulmuyorum.

İyi yanlarından birisi bu işte ama insandan insana değişir tabi

Geri
Yukarı