Discord'da Spotify dinliyor gözükmüyor

448488

Hectopat
Ekran Alıntısı.PNG

q.PNG

asas.PNG

FFFF.PNG

Bunlar açık ama yine de Discord durumumda Spotify dinliyor durumu gözükmüyor başka bilgisayarda denedim onda gösterdi ama Spotify'i dinliyor durumunu kendi bilgisayarımda göstermiyor. Acaba sorun ne olabilir?

Gizlilik ayalarınıza göz atmanızı öneririm.

Her şey açık başka bilgisayarda gösteriyor durumu ama bende göstermiyor yazılımsal bir sıkıntı olabilir.
Telefondan Spotify açıp deneyin bu sefer gelirse PC uygulamasında bir sorun var kaldır yükle deneyin.

Denedim olmadı.
Spotify ile bağlantıyı kesin tekrar bağlayın düzelir.

Yaptım düzelmedi.

Merhaba TunaSensei00, BAĞLANTILAR kısmından Spotify bölümünde 'Durumumda Göster' seçeneğinin açık olması gerekmektedir, sorun çözülmez ise Spotify ile bağlantıyı kesip tekrar bağdaştırırsanız sorununuz çözülecektir, teşekkürler.

Merhaba tunasensei00, bağlantılar kısmından Spotify bölümünde 'durumumda göster' seçeneğinin açık olması gerekmektedir, sorun çözülmez ise Spotify ile bağlantıyı kesip tekrar bağdaştırırsanız sorununuz çözülecektir, teşekkürler.

Çözülmüyor yine dediklerinizi yaptım gene çözülmedi.
(6) Fix: Spotify + Discord Integration | Songs not showing & more - YouTube aynı sorun bende de vardı. Bu videoyu izleyip uygulayın düzelecektir.

Bu arada videoyu izledim yaptıklarını yaptım gene çözülmedi.

Merhaba TunaSensei00, detaylı olarak gösterebilen bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Geri
Yukarı