Çözüldü iPhone XR aşırı ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kralyigit

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. iPhone XR telefonum normal sosyal medya kullanımında 10 dakika sonra UFO sobaya dönüyor kenarları ve kamera bölümü aşırı derecede ısınma var. Sıfır Deji Max batarya taktırdım daha beter ısınmaya başladı. Garantiyi götür vs demeyin garantisi biteli yıllar oluyor neden ısınıyor bu kadar bu telefon, ne yapmam gerekir?

Çözüm
Merhaba, ısınmasının sebepleri şöyle:
1-Deji piller, normal pile göre daha fazla ısınır.
2-Son sürümdeyseniz artık cihazın işlemcisi yetersiz kalıyor. Diyebilirsin alt tarafı Instagram'da geziyorum ama işte arka planda çok güç tüketiyor.

Tavsiyem yedek alın cihazı DFU moduna alarak sıfırlayın. Fayda edebilir düşük ihtimalle. Ancak şu anda o şekilde ısınması gayet normal diyebilirim anormal durum yok.
2-Son sürümdeyseniz artık cihazın işlemcisi yetersiz kalıyor. Diyebilirsin alt tarafı Instagram'da geziyorum ama işte arka planda çok güç tüketiyor.

Tavsiyem yedek alın cihazı DFU moduna alarak sıfırlayın. Fayda edebilir düşük ihtimalle. Ancak şu anda o şekilde ısınması gayet normal diyebilirim anormal durum yok.

Çözüm
2-son sürümdeyseniz artık cihazın işlemcisi yetersiz kalıyor. Diyebilirsin alt tarafı Instagram'da geziyorum ama işte arka planda çok güç tüketiyor.

Tavsiyem yedek alın cihazı dfu moduna alarak sıfırlayın. Fayda edebilir düşük ihtimalle. Ancak şu anda o şekilde ısınması gayet normal diyebilirim anormal durum yok.

Hocam şu an Apple servise götürsem orijinal pil takarlar mı peki? Şu an içinde Deji pil var çünkü

Bir de foxcoon batarya önerildi oda Apple'a yakın bir pilmiş.

Hocam şu an Apple servise götürsem orijinal pil takarlar mı peki? Şu an içinde Deji pil var çünkü

Bir de foxcoon batarya önerildi oda Apple'a yakın bir pilmiş.

Yok hocam orijinal pili takmaları için cihazında hiçbir parçanın yan sanayi olmaması ve garantinin olması gerekiyor. Şu anda parasıyla bile taktıramazsın.
Foxcoon pil hakkında bilgim yok konu açın yardımcı olsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı