Discord'da Spotify dinliyor gözükmüyor

Dostum benzer bir sorunu yaşıyordum sonra fark ettim ki masaüstü uygulamasında sorun varmış.
Spotify Community'de başlık açtım ve yardımcı oldular.

Dostum benzer bir sorunu yaşıyordum sonra fark ettim ki masaüstü uygulamasında sorun varmış.
Spotify Community'de başlık açtım ve yardımcı oldular.

Sayenizde sorunumu çözdüm, teşekkür ederim. ETC klasörünü 1 gün önce bir program yüzünden silmiştim sanırım ondan olmuştu.

Biraz geç oldu ama ben Microsoft Store'dan indirmiştim görünmüyordu şimdi Spotify'ın kendi sitesinden indirdim görünüyor yani bu çözümü deneyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 835825

Eki Görüntüle 835826

Eki Görüntüle 835827

Eki Görüntüle 835829

Bunlar açık ama yine de Discord durumumda Spotify dinliyor durumu gözükmüyor başka bilgisayarda denedim onda gösterdi ama Spotify'i dinliyor durumunu kendi bilgisayarımda göstermiyor. Acaba sorun ne olabilir?
Spotify web sitesi üzerinden uygulamalar bölümünde Discord yok ise yanlışlıkla Discord ile olan bağlantısını kaldırmış olabilirsin. Bunun haricinde Spotify hesabına farklı bir Discord hesabı entegreli kalmış olabilir. Discord ve Spotify üzerinden birbirlerinin bağlantısını kaldırıp tekrar bağlarsan sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı