Discord'da sunucudan durduk yere sürekli ban yiyorum

ahmetbilaltt00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim 1-2 yıldır içinde bulunduğum bir Discord sunucusu var. Bir gün buradan durduk yere ban yedim. Sonra 2-3 yeni hesap açıp girdim. 4-5 gün sonra yine ban yedim. Moderatorlerle sıkça konuştum fakat ban kaydımın olmadğını söylediler, kendimin çıktığını söylediler ancak kendim çıkmadım. Tekrar girdim ve telefon doğrulamasını yaptım, yaptıktan sonra gri ve hiçbir şey olmayan bir ekran açıldı. Çarpıya bastım ve sunucudan attı, bu sunucuya ban yemeden girmemim bir yolu var mı? The user banned from the guild diyor.

Statik IP var mı? CGNAT'ta isen belki başka bir kullanıcı o IP ile ban yemiştir.

Dediklerinize pek hakim değilim ama VPN ile hesap açsam sorun çözülür mü? IP ban sanırım

Modeminizi kapat aç yapın ardından bir daha yeni bir Discord hesabıyla girmeye çalışın. Muhtemelen olacaktır.

Superbox kullanıyorum evde başka internet var Superbox'ı bir yere götürdüm ve fişini çekip tekrar taktım kapatıp açsam çözülür mü veya diğer internete mi bağlanayim?

Dediklerinize pek hakim değilim ama VPN ile hesap açsam sorun çözülür mü? IP ban sanırım

Superbox kullanıyorum evde başka internet var Superbox'ı bir yere götürdüm ve fişini çekip tekrar taktım kapatıp açsam çözülür mü veya diğer internete mi bağlanayim?
Bir discord sunucusundan ban yiyince statik ip'den dolayı açtığın her hesapta o discord sunucusundan ban yiyordu. Modemi kapat/aç yapmak sorunu çözüyordu önceden. Muhtemelen şimdi de çözüyordur. Modemi kapat aç yapıp yeni hesap açarak discord sunucusuna katılmayı deneyin muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Sonra VPN ile hesap açsam çözülür mü?

Bir Discord sunucusundan ban yiyince statik IP'den dolayı açtığın her hesapta o Discord sunucusundan ban yiyordu. Modemi kapat/aç yapmak sorunu çözüyordu önceden. Muhtemelen şimdi de çözüyordur. Modemi kapat aç yapıp yeni hesap açarak Discord sunucusuna katılmayı deneyin muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Sunucuda telefon dogrulamasi var sanirim o yuzden telefon dogrulamasi yaptığım an beni atiyor ne yapabilirim arastirirken buldum baska girebilecegim telefonda yok.

Geri
Yukarı