Twitch'te sürekli ban yiyorum

alperenizma

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar özür dileyerek bokunu çıkardım farkındayım neden banlandığımı söylüyorum sürekli p***s atıyordum mallık yaptım farkındayım. Ama nereden baksanız 3 haftadır banım kalkmadı başka hesaplar açtım onlar da banlandı. Çözüm öneriniz var mı? Şu an hesabım yok.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar özür dileyerek bokunu çıkardım farkındayım neden banlandığımı söylüyorum sürekli p***s atıyordum mallık yaptım farkındayım. Ama nereden baksanız 3 haftadır banım kalkmadı başka hesaplar açtım onlar da banlandı. Çözüm öneriniz var mı? Şu an hesabım yok.

Eki Görüntüle 1736664

Ben toludan kufur yuzunden ban yedim siz kestirin artik.

Eki Görüntüle 1736664

Çözümü yok birden fazla kanala attıysan spamdan seni perma banlamışlar yaptığın hatanın acısını çek.

Modemin IP'sini değiştirsem acaba sorun çözülür mü? Ama nasıl değiştireceğimi de tam bilmiyorum.

Bilmiyorum ama modeme reset at ya da farklı bir cihaz ile desteğe ulaş.

Çözümü yok birden fazla kanala attıysan spamdan seni perma banlamışlar yaptığın hatanın acısını çek.

Evet bazıları bunu şaka amaçlı yapıyor ama o adamlar orada 6 k kişi ile boğuşuyor 300 kişi yapınca sende şaka amaçlıda yapsan 301 inci kişi oluyorsun.

Modemin IP'sini değiştirsem acaba sorun çözülür mü? Ama nasıl değiştireceğimi de tam bilmiyorum.

Statik IP in yok ise modem kapanıp açılınca değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı