Discord'da tanımadığım kişi garip bir şey attı

Sawi

Hectopat
Merhaba. Discord'da stalk diye biri bana şöyle bir şey yolladı.

Screenshot_112.png

Bu nedir bilen birisi aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olur ne olmaz basma uygula yazısına ve im hackerden ne olduğu anlaşılıyor arkadaşın adıda mehmetmiş zaten.

Uygulamaya basma yüksek ihtimal arkadaşın küçük bir uygulama bulmuş internetten ve sana yedirmeye çalışıyor. I'm hacker demesi komik olmuş ki İngilizcede küçük "ı" harfi bulunmamakta. Zaten actually Dark modedan kötü bir şey olduğunu çkardım ben

Hemen komplo teorileri kurulmuş, attığı şey pek zararlı değil, ona tıkladığın zaman Discord büyük oranda siyahlaşacak ve fare imlecini bir el feneri gibi kontrol ederek belirli kısımları aydınlatacaksın. Bu attığı şey Discord geliştiricilerinin test ettiği özelliklerden birisi ve bir süre sonra kendiliğinden kaldırılacaktır. Yine de aktifleştirmene gerek yok, bu yüzden Discord'un yeni güncellemeleri alamayabiliyor.
Aktifleştirildiği zaman görüntü şöyle oluyor:
1692176389864.png

Beyazlık olan kısım fare imlecinin olduğu yer..

Hemen komplo teorileri kurulmuş, attığı şey pek zararlı değil, ona tıkladığın zaman Discord büyük oranda siyahlaşacak ve fare imlecini bir el feneri gibi kontrol ederek belirli kısımları aydınlatacaksın. Bu attığı şey Discord geliştiricilerinin test ettiği özelliklerden birisi ve bir süre sonra kendiliğinden kaldırılacaktır. Yine de aktifleştirmene gerek yok, bu yüzden Discord'un yeni güncellemeleri alamayabiliyor.

Tıklarsam bir şey olur mu merak ediyorum da.

Merhaba. Discord'da stalk diye biri bana şöyle bir şey yolladı.

Eki Görüntüle 1904627

Bu nedir bilen birisi aydınlatabilir mi?

Tıkladığınızda Android Discord’larda olduğu gibi -açmak için karanlık moda belirli bir sayıda basmalısınız- bir tür AMOLED modu açılır, bir sorun olmaz. Önceden buna benzer bir şey vardı ama patch yedi.

Geri
Yukarı