Discord'da yayın açılmıyor

AschY

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050
i5-11.Nesil
16 GB ram
Discord da yayın açıyorum ama arkadaşım yayını izleyemiyor ben başkasının yayınını izleyebiliyorum yayını kapatınca da RTC bağlanıyor da kalıyor ve konuşamıyorum Discord'u daha önce silip tekrar yükledim bir faydası olmadı aynı şekilde format da attım PC'ye ancak yine olmadı fakat Discord'u tarayıcıdan açınca yayın açılıyor. Bunun ile alakalı Discord'a mail ya da şikayette bulunabileceğim ya da hizmet alacağım bir yer var mı (destek hattı gibi)

Son düzenleyen: Moderatör:
RTC bağlanıyor da kalıyor ve konuşamıyorum
İnternetinizin yavaş olmasından kaynaklanıyor, rica etsem aşağıdaki siteden test sonuçlarının ekran görüntüsünü atabilir misiniz? (Gizlilikten dolayı IP adresinizin olduğu bölümü göndermeyin "xx.xxx.xx.xxx" gibi olan yeri)

Teşekkür ederim iletişime geçelim dc ile bakalım
İnternetinizin yavaş olmasından kaynaklanıyor, rica etsem aşağıdaki siteden test sonuçlarının ekran görüntüsünü atabilir misiniz? (Gizlilikten dolayı IP adresinizin olduğu bölümü göndermeyin "xx.xxx.xx.xxx" gibi olan yeri)

Hemen atıyorum

İnternet olarak TürkNet Kullanıyorum gayet tatmin edici yani her hangi bir sıkıntı söz konusu değil ama uygulama da açılmıyor sadece tarayıcı üzerinde açınca açılıyor

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı