Discord'daki linke tıkladıktan sonra adres bilgilerim çalındı

Mustafa9865

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 1 seneye yakındır Discord kullanıyorum. Dün gece geç saatlerde biri bana mesaj attı bir siteye yönlendirdi. Sonra siteye girdim adam bir dakika bekle dedi ve sonra tüm ev adresimi bir anda yazdı ne yapmam gerek bilmiyorum. bunu ailemden kimse bilmiyor, bilmelerini de istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece geç saate DC kullanmamak lazım mesela dun bir kullanıcı Ark attı ortak arkadaşta yok ortak sv de normal profildi sonra Discord Nitro kazandın lınke tikla fana diyordu bende engeledim spam olarak rapor gonderdim.

Merhaba, ben 1 seneye yakındır Discord kullanıyorum. Dün gece geç saatlerde biri bana mesaj attı bir siteye yönlendirdi. Sonra siteye girdim adam bir dakika bekle dedi ve sonra tüm ev adresimi bir anda yazdı ne yapmam gerek bilmiyorum. Bunu ailemden kimse bilmiyor, bilmelerini de istemiyorum.

Tanımadığınız birinden atılan linkler veya tedirgin olduğunuz linklere tıklamayın. Merak etseniz bile. Yabancılardan bu tür link almak istemiyorsanız Discord'dan ayarlara girip herkes mesaj atabilir özelliğini sadece arkadaşlar yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı