Discord'dan gelen CS:GO takas linki

sovyet

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Az önce Discord'dan biri bana mesaj yazdı "you won... AK47 skin gıveawaybot" tarafından bir tane linke gönderdim. Önce sevinmistim ama büyük ihtimalle de bana Steam üzerinden ceza gelecek. Yardım eder misiniz?

1614346388506.png

Öncelikle merhaba. Az önce Discord'dan biri bana mesaj yazdı "you won... AK47 skin gıveawaybot" tarafından bir tane linke gönderdim. Önce sevinmistim ama büyük ihtimalle de bana Steam üzerinden ceza gelecek. Yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 897149
Hocam bu adam benim düşmanım ben de size AWP skini atacağım şifrenizi ve kullanıcı adınızı verirseniz hemen AWP Medusa atıyorum size. (!)
Şaka bir yana dolandırıcılar.

streamcommunity yani sahte site. Siteyi kapatın ve sağlam bir güvenlik yazılımıyla tarama yapın. Hesap şifrelerinizi değiştirin, iki faktörlü doğrulamayı aktifleştirin.
1614348278584.png

Bundan sonra bağlantılara tıklamadan önce bağlantıyı okuyun. İnşallah bir şey olmamıştır.

streamcommunity yani sahte site. Siteyi kapatın ve sağlam bir güvenlik yazılımıyla tarama yapın. Hesap şifrelerinizi değiştirin, iki faktörlü doğrulamayı aktifleştirin.
Eki Görüntüle 897213

Bundan sonra bağlantılara tıklamadan önce bağlantıyı okuyun. İnşallah bir şey olmamıştır.
Yaptım bişe çıkmadı.Zaten hesabın şifresini değiştirdim:)
Bu arada o siteye steam hesabınızı girdiyseniz şimdi hemen şifrenizi değiştirin.
Yok girmedim.

Geri
Yukarı