Discord'dan gelen garip mesaj

Arkadaşlar, dayanamadım, denedim. Balance 0.6135 diye bir yazı geldi.

1616660704001.png

Sonrasında cüzdan kısmına geldim, böyle bir şey çıktı. Hiçbir bilgi istenmedi. Sadece az önce açtığım e-posta adresini girdim, o kadar.

Hocam yazdığınız şeyden tek kelime anlamadım. Ne demek istediniz?

Yani dediğim bir insan normal bir insan gidip de bunu istemez yahu belki kendisi Bitcoin midir sinekcoin midir davet ettiğinizde o kişiye para falan geliyordur hocam. Kana mı geliyorsun derken vallahi kimi dolandırmayı çalışıyorsa ya da o kişi birisinin canına tak ettiğinde atalarımız "kana mı susadın"? Deriz.

Yani dediğim bir insan normal bir insan gidip de bunu istemez yahu belki kendisi Bitcoin midir sinekcoin midir davet ettiğinizde o kişiye para falan geliyordur hocam. Kana mı geliyorsun derken vallahi kimi dolandırmayı çalışıyorsa ya da o kişi birisinin canına tak ettiğinde atalarımız "kana mı susadın"? Deriz.
Hocam şuan withdraw diyorum bana parayı göndereceğin yeri soruyor. Nasıl ona gidebilir ki. Bilmiyorum ya kafam karıştı.

Arkadaşlar, dayanamadım, denedim. Balance 0.6135 diye bir yazı geldi.

Eki Görüntüle 939896

Sonrasında cüzdan kısmına geldim, böyle bir şey çıktı. Hiçbir bilgi istenmedi. Sadece az önce açtığım e-posta adresini girdim, o kadar.

Kankam bence çekmeye falan çalışma güvenli mi değil mi diye bak internetten site doğruluğuna falan bak ama yeni açılmış bir site olup referans üzerine çalışıyor olabilir

Şaşırmak anlamında.

@Traviss Bickle neden "inanılmaz" attın? Dolandırıcı değil mi bu arkadaş? İnanılmaz olan daha değişik bir şey var, bi' bak istersen. 😉 🙂

Şaşırmak anlamında.
Bence girmeyin belki çerezlerden sizin paranız yoksa kişisel verilerinizi ele geçirebilirler eğer yoksa tabii Ki3.

Yeni konular

Geri
Yukarı