Discord'dan para kazanılır mı?

Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A7
3050 Tİ
8 GB Ram
Meslek
Video Editör
Merhaba herkese iyi sosyaller. Discord'da moderatörlük falan yapıyorum. Bazı arkadaşlarım para falan kazandığını söylüyorlar. Bu doğru mu? Doğruysa para kazanma yolları nelerdir?

Para kazanmanın yolu büyük bir sunucu bulup parayla moderatörlük yapmak. Ama çoğu para vermiyor belki nitro falan ateşlerler. Tedarik edebildiğiniz bir ürün varsa Discord sunucusundan satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Onun dışında pek bir fikrim yok.

Para kazandığım moderatörlük geçmişim de var öylesine moderatörlük verdikleri sunucu da. Bu iş bir markayı temsil etmediği sürece emek bağışı gibi algılanıyor ve öyle de uygulanıyor. Hatta ufak sunucu sahipleri "seni moderatör yaptım bana biat edeceksin, senin sahibin benim" havalarına giriyor. Ücret ödeyenler sadece büyük sunucular.

Bir markayı temsil eden bir sunucuda moderatör olursanız işte o zaman gerçek kuralları uygulamaya başlarsınız. Bu noktada da emeğinizin karşılığını alırsınız.

Merhaba herkese iyi sosyaller. Discord'da moderatörlük falan yapıyorum. Bazı arkadaşlarım para falan kazandığını söylüyorlar. Bu doğru mu? Doğruysa para kazanma yolları nelerdir?

Bizim bir arkadasla kendi yaptığımiz bir method var 30 dk da 300 TL gelmisti bir keresinde gunluk 200 falan aliyoruz bir de sadece 2-3 saat ugrasiyoruz yani Discord'dan kazanilir bal gibi para.

Geri
Yukarı