Sosyal medya üzerinden para kazanılır mı?

EKN

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle Discord, Instagram, Pinterest gibi yerlerde çok dolaşıyorum, canım çok sıkılıyor. İtemsatış'tan bir seyler yapabilir miyim veya bunları bu zamanı nasıl değerlendirmeliyim, öneri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Discord, Instagram, Pinterest gibi yerlerde çok dolaşıyorum, canım çok sıkılıyor. İtemsatış'tan bir seyler yapabilir miyim veya bunları bu zamanı nasıl değerlendirmeliyim, öneri?
Uzmanlık alanınız varsa onunla alakalı bir iş yapabilirsiniz. Birden fazla freelancerlar için açılmış web sitesi var. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bir sürü örnek var, bazıları için sermaye gerek bazıları için sermaye gerekmemekte. YTD 😄

Son düzenleme:
Hesap alıp satabilirsiniz ama yasal değil.

Hocam elbette kazanabilirsiniz. YouTube başta olmak üzere reklam gelirinden kazanabilirsiniz. Veya bir programı öğrenerek (Premiere Pro, Photoshop, After Effects) gibi programlarla freelancer olabilirsiniz.

Kazanılır. Ben Twitter üzerinden kazanıyorum reklam falan alıyorum sen de bir sosyal medya hesabını büyütüp reklam alabilirsin.

Geri
Yukarı