Discord'dan RAT yemek mümkün mü?

YunusEmre11

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F / RTX 3050 8GB OC / 480 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHZ DDR4 RAM
Meslek
Öğrenci
Birisi yeni oyunumu deneyebilir misin diye bir bağlantı paylaştı ben de tıkladım, sıradan indirme bağlantısıydı. VirtualBox'da denedim herhangi bir şey olur mu?

Hayır bir şey olmaz. VirusTotal sonucu temiz gözüküyor, tabii uygulamayı açınca bir uygulama kurup kurmayacağını bilemeyiz lakin yine de tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Eğer bilmediğiniz uygulamaları, dosyaları vb. indirip açmazsanız RAT yemezsiniz.
Bir program kurdu o programıda vds'te virus totale soktum gene temiz idi dosyalarını inceledim github lisansı falan var idi programın gene temiz çıktı bu kadar profesyonel yapması imkansız benim cookiler max 200tl falan eder napıcan beni .

Bir program kurdu o programıda VDS'te VirusTotal'e soktum gene temiz idi dosyalarını inceledim GitHub lisansı falan var idi programın gene temiz çıktı bu kadar profesyonel yapması imkansız benim cookiler Max 200TL falan eder napıcan beni.

Fudlu olduğu için temiz diyor VDS'te açtıysan bir şey olmaz merak etme VirtualBox'tan bilgisayara erişmek DC'de 2-3 çocuğun yapabileceği şeyler değil.

Fudlu olduğu için temiz diyor VDS'te açtıysan bir şey olmaz merak etme VirtualBox'tan bilgisayara erişmek DC'de 2-3 çocuğun yapabileceği şeyler değil.
Teşekürler ama pc zaten yeni formatlı bidaha atıcam gibi ne olur ne olmaz başımın ağrımasını istemem.
Ramler güzelmiş falan yazıyo kaç gbmiş söyle bakıyım dedim cevap vermedi 😀. Ramlerini biraz yoralım dedi 10dk dır birşey olduğu yok her 300tllik rat alan insan kandırma peşinde pc de ne cookie var nede kayda değer bir hesap. 😁

Teşekkürler ama PC zaten yeni formatlı bir daha atacağım gibi ne olur ne olmaz başımın ağrımasını istemem.

Hiç uğraşmayın bence hocam RAT atıp iki günlük okul harçlığı istemek😄 tamamen saçmalık bir şey yoktur bence.

Birisi yeni oyunumu deneyebilir misin diye bir bağlantı paylaştı ben de tıkladım, sıradan indirme bağlantısıydı. VirtualBox'da denedim herhangi bir şey olur mu?
RAT dediğimiz şey öyle hemen kolay bulaşabilen bir şey değildir. Bulaşması için linke tıklamanız yeterli değildir. En azından bir dosya indirip exe dosyasını açmalısınız.

Hiç uğraşmayın bence hocam RAT atıp iki günlük okul harçlığı istemek😄 tamamen saçmalık bir şey yoktur bence.
umuyorum.
RAT dediğimiz şey öyle hemen kolay bulaşabilen bir şey değildir. Bulaşması için linke tıklamanız yeterli değildir. En azından bir dosya indirip exe dosyasını açmalısınız.
valla Everything'den de baktım en son exe açmam Discord oda 3 saat önce (emin olmak için baktım biraz balık hafızalıyım.

Ya komik olan tarafı -ss at, yükledin mi, görev yöneticisi ss at. Gibi şeyler yazması🤣.

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı