Discord'dan hacklemek mümkün mü?

Şikayet ederdim işim gücüm olmasa aslında ama zamanım böyle aptallardan daha değerli. Master Yi oynadığını hesaba katarsak 9 yaşından büyük olduğunu sanmıyorum "fdokıgjvsıuofdh"

Hayatımda hiç League of Legends oynamamıştım. DotA 2 oynuyordum 2 seneyi aşkın süredir. Arkadaşımın ısrarıyla başladım geçenlerde ve tahmin edebileceğiniz üzere beyin fonksiyonları çalışmayan, LoL oynamaktan beyni çürümüş bir arkadaş bana küfür etmeye başladı ve Discord'unu verdi. Ben de neymiş ne değilmiş derken adam hacklemekle tehdit etti ve gerçekten de DDoS tarzı bir şey attığına dair bir SS attı. Ben ne bir linke tıkladım ne bir dosya açtım, çocuk korkutmaktan başka bir şey olmasa gerek değil mi? Ayrıca bu oyunu oynamak ve kitlesini görmek yaptığım en büyük hataydı.
CMD'den netstat -f yaptığımda gerçekten abuk subuk şeyler olduğunu görebiliyorum. Ne ola ki bunlar?

Eki Görüntüle 503469

Discord'dan hacking activity oluşturmak evet mümkündür fakat DDoS falan hikaye. Eğer attıysa bile ufak programlarla veya modemi açıp kapatarak kolayca sıyrılabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı