Discord'dan T.C. Kimlik numaramı buldular

Selam Discord'dan bir arkadaşa oyun hesabı satıyordum güvenlik için numaramı istedi ben verdim. Sonra ismimden T.C. Vs buldular. Ben yaşı ve yaşadığım yeri sallamıştım ama isim ve numara doğruydu T.C.'den pek bir şey olmayacağını biliyorum da numaradan falan sorun olur mu? İhbar atacağız falan diyordu.
Hemen tehdit olarak aç sıkıntı var ise. Mernis bulması kolay.

Selam Discord'dan bir arkadaşa oyun hesabı satıyordum güvenlik için numaramı istedi ben verdim. Sonra ismimden T.C. Vs buldular. Ben yaşı ve yaşadığım yeri sallamıştım ama isim ve numara doğruydu T.C.'den pek bir şey olmayacağını biliyorum da numaradan falan sorun olur mu? İhbar atacağız falan diyordu.
Ekstra bir şey olur mu diye (mesela ihbar sonrası polis sıkıntı çıkarır mı) endişelenme bir şey olmaz bunlardan. Ama gidip polise ihbar et istersen bunları, başkalarını korkutamasınlar böyle bir daha.

Bununla ilgili milyon tane konu var. Ben cevap yazmaktan bıktım sizin gibiler önceki konulara bakmadan konu açmaktan bıkmadınız. Hiçbir şey olmaz! 0 yaşındaki çocukda buluyor T.c kimlik nosunu. Artık tckn ile işlem yapılma devri bitti. Artık hiçbir işe yaramıyor.

Çözüm üretmeyelim o zaman insanların canını sıkmaya devam etsinler.

Sizin dediğiniz çözüm değil ki asıl çözümü devletin zamanında bilgilerimizin güvenliği için gerekli önlemleri alarak yapması gerekiyordu(defalarca şansları vardı ama yapmadılar-yapamadılar) bir şeyleri kapatmak çözüm olamaz.

Sizin dediğiniz çözüm değil ki asıl çözümü devletin zamanında bilgilerimizin güvenliği için gerekli önlemleri alarak yapması gerekiyordu bir şeyleri kapatmak çözüm olamaz.

Hocam ben o lafı söyledim diye o kapatılmıyor. Sadece konuşuyoruz burada ne yapılması gerekiyor söyleyinde bizde bilgilenelim. hiç konuşmayalım o zaman konuşmaya değmez. devletin de taktığı yok.
Hiç konuşmayalım. insanları tehdit etsinler. Yani hepsini göz önünde bulundurursak. konuda gereksiz. yani sizin söylediğiniz buna çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı