Oyundan T.C.'mi ve ailemin T.C.'sini buldular

Merhaba, benzerini bende yaşamıştım hatta bunun hakkında 2 tane konu açtım. T.C. kimlik No'su ile hiçbir şey yapamazlar boşuna korkmanıza gerek yok hiçbir panelde bir şey yapabilecek kadar bilgi ifşa edilmiyor en fazla yüzünüzü biliyorlarsa e-okulunuza girerler ben zaten insanlarla not paylaşmayı seviyorum diyorsanız güzel bir şey 😄 sahte bomba ihbarı vb bu tür şeylere de artık kanmıyorlar benim bilgilerimi bulan çocuk sahte bomba ihbarı gönderdiğini söylemişti olay üzerinden 1.5 ay geçti sırf T.C.'sini buldukları için kendini hacker sanan veledler sonucunda da hiçbir şey yapmıyorlar size verecekleri Max zarar ailenizi aramak veya ailenize SMS bomber göndermek. Boşa gözünüz korkmasın 2 kere yaşadım.

Kankam nasıl yapamazlar allahaşkına zaten eokula girmek için yüzünü bilmesine gerek varmıya illa kör olmaları lazım 90 yasındaki dede bile anlar kimin kim olduğunu.

Kankam nasıl yapamazlar allahaşkına zaten eokula girmek için yüzünü bilmesine gerek varmıya illa kör olmaları lazım 90 yasındaki dede bile anlar kimin kim olduğunu.
E girsin? E okula girip neyi öğrenecek tam olarak söyler misiniz? Adınıza hesap açabileceği hiç bir şey yok TC nizle de anca sizi tehdit eder sen de TC in ile her şeyi yapabildiğini sanan biri olarak doğal olarak korkarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı