Discord'dan T.C. Kimlik numaramı buldular

Hocam ben o lafı söyledim diye o kapatılmıyor. Sadece konuşuyoruz burada ne yapılması gerekiyor söyleyinde bizde bilgilenelim hiç konuşmayalım o zaman konuşmaya değmez devletin de taktığı yok.
Hiç konuşmayalım insanları tehdit etsinler. Yani hepsini göz önünde bulundurursak b konuda gereksiz yani sizin söylediğiniz buna çıkıyor.

Hayır hocam bu konunun gereksiz olduğunu düşünmüyorum ayrıca evet sizin söylemenizle kapatılmıyor bunun bende farkındayım sadece kendi fikrimi belirtmek istedim.

Bu konu zamanında çözümsüz kalan bir sorunun sonucudur şimdi bu sonuçla uğraşmak için benden çözüm istiyorsunuz ben şahsen bir çözüme sahip olduğumu söylemedim ama bu çözüm sizin söylediğiniz gibi X platformunu kapatalım şeklinde olamaz siz bu insanları cezalandırmadıkça kullandıkları platform kapansa bile y platformuna geçer aynı şekilde devam ederler bizlerin suçluları yakalamamız lazım örnek olarak bir katili vereyim bu kişi sizi-bizi öldürmek için meyve bıçağı kullanabilir o katilin elinden bıçağı alsanız bile yine farklı bir aletle yapacağını yapabilir.

Ve evet devletin bu konuları taktığını düşünmüyorum ama bizlerin konuşmasına da bir engel değil ayrıca konuşulmamasına dair bir şey demedim beni yanlış yorumladığınızı düşünüyorum.

Selam Discord'dan bir arkadaşa oyun hesabı satıyordum güvenlik için numaramı istedi ben verdim. Sonra ismimden T.C. Vs buldular. Ben yaşı ve yaşadığım yeri sallamıştım ama isim ve numara doğruydu T.C.'den pek bir şey olmayacağını biliyorum da numaradan falan sorun olur mu? İhbar atacağız falan diyordu.
Hocam hiçbirşey olmaz, ihbar yaparlarsa da yapacak birşey yok evinize bakarlar ne ihbarı yapıldıysa onun dışında birşey olmaz.

Polise gidin birileri benim hakkımda ihbarda bulunacakmış beni tehdit ettiler deyin ayrıca yemek vs gönderebilirler(300-4000 civarı tutarlarda)eğer öyle bir durum olursa ödeme yapmayın.
Yemek vs göndermeye cesaret edebilirlerse rahat bir şekilde kendilerini ele verirler.

Selam Discord'dan bir arkadaşa oyun hesabı satıyordum güvenlik için numaramı istedi ben verdim. Sonra ismimden T.C. Vs buldular. Ben yaşı ve yaşadığım yeri sallamıştım ama isim ve numara doğruydu T.C.'den pek bir şey olmayacağını biliyorum da numaradan falan sorun olur mu? İhbar atacağız falan diyordu.

Sadece korkutmak için yapan biridir diye düşünüyorum eğer yaşı gerçekten küçükse babam polis vs diye kandırabilirsiniz ama Discord üzerinden TC bulmak vs çok kolaylaştı dikkat etmek lazım.

Arkadaşlar peki bu işler nasıl yapılıyor yani durup dururken bir anda mı bu şekilde saldırı yiyorsunuz yoksa bir yerlere falan girmek lazım mıdır?

Dava et hapis cezası diye biliyorum

Sadece korkutmak için yapan biridir diye düşünüyorum eğer yaşı gerçekten küçükse babam polis vs diye kandırabilirsiniz ama Discord üzerinden T.C. bulmak vs çok kolaylaştı dikkat etmek lazım.

Arkadaşlar peki bu işler nasıl yapılıyor yani durup dururken bir anda mı bu şekilde saldırı yiyorsunuz yoksa bir yerlere falan girmek lazım mıdır?

Bir bot sayesinde yapıyorlar arkadaşımda yapıyordu ama bıraktı eğer bırakmasaydı dava edecektim.

Eski bir arkadaşım da yapıyordu. Başka bir arkadaşın tüm sülalesini görebiliyordu TC adres falan. E devleti hacklemiş gibiydi çocuğun sülalesini çocuktan iyi biliyordu:)

Geri
Yukarı