Discord'un uygulamasında ses kesik gidiyor

kaan2216

Zeptopat
Merhaba, dün herhangi bir sorun yaşamıyordum fakat bugün masaüstü uygulamasından Discord sesli sohbete bağlandığımda sesimin cızırtılı ve kesik gittiğini gördüm. Sorunun nereden geldiğini anlamak için bir de Discord'u tarayıcıdan açıp sesli sohbete girdim ve oradan sesim sorunsuz gidiyordu. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ayrıca hiçbir şey değiştirmediğim halde giriş ve çıkış aygıtlarımın değiştiğini gördüm. Sorunun buradan kaynaklanabileceğini de düşünüyorum.

Merhaba, dün herhangi bir sorun yaşamıyordum fakat bugün masaüstü uygulamasından Discord sesli sohbete bağlandığımda sesimin cızırtılı ve kesik gittiğini gördüm. Sorunun nereden geldiğini anlamak için bir de Discord'u tarayıcıdan açıp sesli sohbete girdim ve oradan sesim sorunsuz gidiyordu. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ayrıca hiçbir şey değiştirmediğim halde giriş ve çıkış aygıtlarımın değiştiğini gördüm. Sorunun buradan kaynaklanabileceğini de düşünüyorum.

Ayarlar > Ses & Kamera ve oradaki cihazları kendi cihazlarınıza göre ayarlayın.

Ayarlara basınca ses ve kamera diye bir seçenek göremedim.

Buraya basın.

1657132332763.png

Dün synaptics 3 yazan seçenekler vardı ve sorunsuz bir şekilde sesim iletiliyordu. Bugün bir değişiklik yapmadığım halde ses kısmını açtığımda synaptics 2 yazdığını gördüm yani giriş çıkış aygıtlarım değişmiş kendiliğinden. Bu sebepten sanırım sesim kötü gidiyor.

Dosya Ekleri

• dsadsa.png
    dsadsa.png
    21,2 KB · Görüntüleme: 18
  • unknown.png
    unknown.png
    55,2 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı