Discovery Air mi Discovery 2 mi ?

Percival

Kilopat
Makaleler
3
Seçim yapmakta zorlanıyorum yüksek model bir telefon almayı düşünüyordum fakat taksit yasağı olduğu için alamadım bende f/p ürünlerine yöneldim orta segment bir telefon almaya karar verdim almadan önce sizinde fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Air modeli 4.8 inç 720/1280 ekran + 1 GB Ram arka kapağı Galaxy S5 kopyası, Discovery 2 ise 5 inç full HD ekran 441 PPI + 2 GB ram arada 50 TL gibi bir fiyat farkı var o önemli değil Air modeli çok hafif ve arkası cam kaplama gibi bir tasarımı var çerçevesi Iphone 6'nın kopyası fikirlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1407530242_33.jpg
    1407530242_33.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 550
  • adsız9.png
    adsız9.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 725
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 761
  • v2-76292-2_large.jpg
    v2-76292-2_large.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 1.462
  • discovery2_Detail_04.jpg
    discovery2_Detail_04.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 615
Seçim yapmakta zorlanıyorum yüksek model bir telefon almayı düşünüyordum fakat taksit yasağı olduğu için alamadım bende f/p ürünlerine yöneldim orta segment bir telefon almaya karar verdim almadan önce sizinde fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Air modeli 4.8 inç 720/1280 ekran + 1 GB Ram arka kapağı Galaxy S5 kopyası, Discovery 2 ise 5 inç full HD ekran 441 PPI + 2 GB ram arada 50 TL gibi bir fiyat farkı var o önemli değil Air modeli çok hafif ve arkası cam kaplama gibi bir tasarımı var çerçevesi Iphone 6'nın kopyası fikirlerinizi bekliyorum.
Bütçenizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. GM pek önerilmeyen bir marka tercihinizi değiştirmenizi öneririm.

General mobile ve casper berbat markalar. Casper zaten çok kötü. General mobile ise çok hassas. Bizim iş yerine haftada 10 tane şarj yeri için geliyor. Bir o kadar da dokunmatiği. Asus'a yönelin yada samsung modellerine.

Arkadaşlar yapmayın. GM'ın berbat iki telefonunu karştlaştırmışsınız. Tam daha kötü ne olabilir diye soruyordum kendime, o an Casper önereni gördüm. Bunu neden yapıyorsunuz? :(Bu iki markanın olumsuzluklarını görmemek için cihazı görmemek gerekir. Alın Zenfone 5'i rahat edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı