Discovery Air mi Discovery 2 mi ?

Hocam Discovery II kullanıyorum gayet memnununm. Bir tek dokunmatiğin tıkanma sorunu var oda yazılımla geçer :) Bu forum general mobile firmasını pek önermiyor ama gerçekten parasını fazlasıyla hakeden bir telefondur. Düşünmeden Discovery II diyorum hocam

Hocam Discovery II kullanıyorum gayet memnununm. Bir tek dokunmatiğin tıkanma sorunu var oda yazılımla geçer :) Bu forum general mobile firmasını pek önermiyor ama gerçekten parasını fazlasıyla hakeden bir telefondur. Düşünmeden Discovery II diyorum hocam
Yıllardır hep aynı şeyi yapıyorlar forumlarda... Türk veya Türk destekli markalar hep kötüleniyor... Samsung veya diğer android devleri... Öyle şişen makineler gördüm ki bu markalarda anladım ki kaliteye değil isme de para veriyor insanlar...

Yıllardır hep aynı şeyi yapıyorlar forumlarda... Türk veya Türk destekli markalar hep kötüleniyor... Samsung veya diğer android devleri... Öyle şişen makineler gördüm ki bu markalarda anladım ki kaliteye değil isme de para veriyor insanlar...

Ne yazık ki hocam bu forum GM önermiyor. Çin üretimi bir telefondan ne beklenir ki? diye. Asusta çin üretimi bir telefon haberiniz var mı bilemem. Daha eline almadıkları telefonu hemen kötülüyorlar bir kaç yoruma bakarak. Oysa fiyatına göre süper telefonlar üretiyor

Kalitesiz kalitesiz deyip duruyorlar... İşlemci deseniz kendisi yapmıyor bu markalar, kamera deseniz tanınmış markalardan satın alıyorlar.. Ekran vs de öyle... Casper GM gibi markaların kötülenmesi gereken tek yanı varsa o da servis hizmeti veya yeni sürüm güncellemeleridir... Servis daha lazım olmadi onu bilemem, güncelleme desek zaten 4.4...
Ne yazık ki hocam bu forum GM önermiyor. Çin üretimi bir telefondan ne beklenir ki? diye. Asusta çin üretimi bir telefon haberiniz var mı bilemem. Daha eline almadıkları telefonu hemen kötülüyorlar bir kaç yoruma bakarak. Oysa fiyatına göre süper telefonlar üretiyor

Sınıfımda 5 tane GM Discovery var ve 4 tanesi şarj soketi yüzünden servise gitti bilmem anlatabildim mi.

Herkese yorumları için teşekkür ederim, benim arkadaşlarımda GM markanın telefonlarını kullanıyor hepsi takır takır çalışıyor bu kadar kötü olduğunu düşünmüyordum bu yorumlardan sonra almaktan vazgeçtim. Asus zenfone serisini pek sevmedim telefon çok kaba ve intel işlemcili olduğunu için almak istemiyorum LG'nin G3 ve Beat modelinin ekranı çok ısınıyor. Bütçem 800-900 TL ne alsam bilemedim revaçta olan cihazların hepsini kötüledik bu arada Casper marka telefon önermeyin düşünmek bile istemiyorum ama arkadaşın dediği gibi güzelse almaya değer olabilir ama ben sıcak bakmıyorum (y).

Saçmalamayı bırakın. İnsanları yanlış yönledirmeyin. GM cihazlarına telefon diyorsanız telefon görmemişsiniz. Durduk yere neden kötüleyelim? Çevremde kullanan çok var. Hepsi aldığı güne lanet ediyor. Çöp satın almayı çok seviyorsanız ben size çöpü çok daha uygun fiyata bulurum. Söylemeniz yeterli. GM alanlar da kendilerini kandırmasın. Kimse elindeki cihazı kötülemek istemez tabiki ama bir hata yapılmış. Zamanında ben Caper bilgisayar almıştım fakat kimseye Casper al demedim. Berbat olduğunu üstüne basa basa söyledim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı