Discovery Elite Almak Mantıklı mı?

Çağlayan

Hectopat
Yer
İzmir/Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, 2-3 ay önce Vatan Bilgisayardan 1099 TL'ye Discovery Elite aldım. Sizce yaptığım şey mantıklı mı? Bana ordaki eleman Lenovo Vibe X2 önerdi almadım çünkü Discovery Elite Teknik Özellik konusunda daha iyiydi ya da Asus Zenfone 2'yi mi beklemeliydim?

Not:Telefonumdan memnunum sadece meraktan sordum. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. (n)

G2, Zenfone 2 veya Nexus 5 gibi telefonlar varken neden GMD Elite ? Ayrıca Lenovo Vibe X2 daha iyi bir seçenekmiş.

Geçmiş olsun. (n)

G2, Zenfone 2 veya Nexus 5 gibi telefonlar varken neden GMD Elite ? Ayrıca Lenovo Vibe X2 daha iyi bir seçenekmiş.
Oyun oynayacağım için GM Discovery Elite aldım. Büyük ekran istediğim için Vibe X2 almadım hemde Discovery Elite Vibe X2'den teknik özellik açısından daha iyi. G2, Zenfone 2 veya Nexus 5 gibi telefonları neden almadım dersen babam bana en fazla 1000TL bütçe verdi ilk Zenfone 6 alcaktım sonra Discovery Elite aldım sence de daha mantıklı değil mi?

General Mobile önermiyoruz. Birkaç konuya göz atarsan anlarsın ne kadar mağduru var.

LG G2 1090 TL uzun zamandır da 1100 TL'den yukarı çıkmıyor. İade edebiliyorsan et, edemiyorsan sat 2. el daha iyi modellere yönel.

Gm elite kullanıcısı olarak telefon donanım performans olarak iyi suana kadar hicbir oyun app de sıkıntı cıkarmadı ama tek sıkıntı lolipop gelmemesi android versionunu pek takmıyosan iyi telefon.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı