Discovery'den T50'ye Geçmeli Miyim?

GM alma ne alıyorsan al. Fiyatına göre çok iyi bir telefondu. Ancak artık karşısında ondan iyi rakipleri var. Benim tavsiyem Zenfone 5 ve ya T50. Bu arada GM'nin plastiği, Samsung'un "ucuz" plastiğinden daha kötü olduğunu da belirtiyim. Kendim kullandım ve neredeyse arkadaşa 700 TL borçlanıyordum. 2 dakikada elim terledi ve yere düştü. Plastik kalitesizliğinde onunla yarışabilecek tek telefon "IXperia S4" diye biliyorum ben.

Bence zenfone al 5 ve 6 sı var onun tercih senin büyük ekran seviyorsan 6 iyidir. Bu arada hala şu discoveryle 2000 tllik telefon karşılaştırması yapanlar var ya abi Discoveryde sorunlar var işte bak internette çoğu kişi şikayetçi oluyor. İçine donanım koyunca telefon iyi olmuyor. Aynısını bilgisayar ve tabletler içinde yapıp ucuza satılıyor kim onları öneriyor mesela...

Dostum o adam telefonu kullanmamış doğru düzgün. Ben 7-8 aydır kullanıyorum iyi kullanıyorum hiçbir sorun yok şuana kadar arka yazı silinmedi, şarj soketi bozulmadı. Donma da yok şu ana kadar.
Savunmanızı istemedik o konuda tartışılmıştı zaten bırakın istediklerini desinler.
Bence zenfone al 5 ve 6 sı var onun tercih senin büyük ekran seviyorsan 6 iyidir. Bu arada hala şu discoveryle 2000 tllik telefon karşılaştırması yapanlar var ya abi Discoveryde sorunlar var işte bak internette çoğu kişi şikayetçi oluyor. İçine donanım koyunca telefon iyi olmuyor. Aynısını bilgisayar ve tabletler içinde yapıp ucuza satılıyor kim onları öneriyor mesela...
ZenFone daha yeni zaman geçsin şikayetleri az olursa almayı düşünüyorum.

Abi paranız varsa sony'den şaşmayın Xpreia zr tavsiye ederim çok iyidir su geçirmez benim kuzenimde vardı mermere düştü boya bile çıkmamış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı