Dishonored 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Mert Kavak

Kilopat
Daha fazla  
RAM
2x16 5222mhz ddr5
Ekran kartı
Asus Dual 3060Ti GDDR6X
Anakart
Asus B650M Wi-Fi II
İşlemci
Ryzen 5 7600
Öncelikle sistemim iyi. Sistem güncel DDU ile ekran driverarları da kaldırdım tekrar yükledim. Sürücüler Windows her şey güncel. Oyunu yeni bilgisayarımda ilk defa açıyorum. Steam'de 2 3 saniye başlatılıyor tekrar oyna butonu çıkıyor ve oyun kapanıyor. Görev yöneticisinde de kapanıyor aynı şekilde. Oyunu kendi dosyalarından açınca "kod yurutülmesi devam edilemiyor" diyor bazı .dll dosyaların eksikliğinden bahsediyor. Dosyalarla oynamadım, bütünlüğünü de doğruladım. Tekrar yükledim ama yok oyun açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Directx ve Microsoft VC Redist güncellemeyi deneyebilirsiniz:

DirectX ve Microsoft VC Redist güncellemeyi deneyebilirsiniz:

C++ tüm versiyonlarını yüklemeli miyim? 2005 2008 diye yoksa en günceli mi? Bazı uygulamalar eskilerini yüklüyor ya mesela.

Directx ve Microsoft VC Redist güncellemeyi deneyebilirsiniz:

tüm hepsini yükledim fakat açılmıyor yine

Son düzenleme:
Öncelikle sistemim iyi. Sistem güncel DDU ile ekran driverarları da kaldırdım tekrar yükledim. Sürücüler Windows her şey güncel. Oyunu yeni bilgisayarımda ilk defa açıyorum. Steam'de 2 3 saniye başlatılıyor tekrar oyna butonu çıkıyor ve oyun kapanıyor. Görev yöneticisinde de kapanıyor aynı şekilde. Oyunu kendi dosyalarından açınca "kod yurutülmesi devam edilemiyor" diyor bazı .dll dosyaların eksikliğinden bahsediyor. Dosyalarla oynamadım, bütünlüğünü de doğruladım. Tekrar yükledim ama yok oyun açılmıyor.
Hangi .dll dosyalarının eksikliğinden bahsediliyor?

Hangi .dll dosyalarının eksikliğinden bahsediliyor?

Oyunun x64.exe sürümününden açınca libscegpuaddress, libscregnm, iggyperform_w64 libsceshaderbinary .dll dosyaları bulunmuyor yüklemek bu sorunu çözer diyor ama yok tekrar yükledim.

https://drive.google.com/file/d/1r3CoLHDMxb8tuR8TtjoDvR_6zfDVub5z/view?usp=sharing @Recep Baltaş Process Monitor Dishonored2.exe ile dishonored2_x64.exe verilerini topladım ayrıca bu x64.exe dosyasını açınca libscegpuaddress, libscregnm, iggyperform_w64 libsceshaderbinary .dll dosyalarının olmadığını söyleyerek hata veriyor. Düz dishonored2.exe dosyası ise hiç açılmıyor. Steam'de 2 3 saniyeliğine oyun çalışıyor kapanıyor. Milisaniye olarak Cloud'da sorun işareti çıkıyor kayboluyor resimde attığım gibi. İstersen düz dishonored2.exe verilerini de atabilirim ama sorun .dll eksik olmasından falan kaynaklanıyor sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-03 212814.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-03 212814.png
    5,3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Geri
Yukarı