Dishonored 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

EmirKaryağar

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu dün Steam üzerinden satın aldım ve indirdim. Oyunu başlat dediğimde oyun 1-2 saniyeliğinde başlamış gözüküyor ama ekranda hiçbir şey gözükmüyor.
Windows 10 kullanıyorum güncellemelerimi yaptım, ekran kartı driverım da güncel.
Sistem özelliklerim: R7 M.266 ekran kartı, i7 4700mq işlemci, 8 GB RAM.

Oyunu başlattığımda görev yöneticisinden gözüküyor ama 2 saniye içinde geri kapanıyor.
Evet, ekran kartım kaldırmıyor olabilir ama çoğu kişide bu sorun varmış (daha çok korsan indirenlerde) tek isteğim Low'da bile olsa oyunu bitirmek.

Rapor olusturun. Anlayan biri ilgilenecektir.

@261538 @342746

Size zahmet arkadasa yardimci olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Raporda bir hata görünmüyor. CMD'yi yönetici olarak şu iki komutu girin bir.
Kod:
sfc /scannow
for %d in (*.dll) do regsvr32 -s %d

Oyun dosyalarını doğrula ve anti virüs programını kapatıp dene.

Olmazsa Olay Görüntüleyicisine rapor düşüp düşmediğini kontrol et.

Komut istemine dediğiniz iki komutu girdim.Oyunun dosyalarını doğruladım ancak herhangi bir eksiklik çıkmadı,windows defenderdan başka anti virüsüm olmadığı için defender'ı kapattım ancak yine bir değişiklik olmadı.Olay görüntüleyicisinde de herhangi bir hata gözükmüyor.
Not:Üstte ekran kartımı M266 demişim M265 olacak.

Komut istemine dediğiniz iki komutu girdim.Oyunun dosyalarını doğruladım ancak herhangi bir eksiklik çıkmadı,windows defenderdan başka anti virüsüm olmadığı için defender'ı kapattım ancak yine bir değişiklik olmadı.Olay görüntüleyicisinde de herhangi bir hata gözükmüyor.
Not:Üstte ekran kartımı M266 demişim M265 olacak.
Bilemedim, şu konuya bakın bir.

Geri
Yukarı