Dishonored Serisi Tüm %100 Türkçe Yamalar - Dark Glyphs Ekibi

Öyle diyorsan tamam zaten bende Kaspersky var bir şey olmaz. Ancak diğerleri için belirteyeyim.

Kaspersky varken indirip kullandım hiçbir şey algılamadı. VirusTotal'ın her zaman sonuçları güvenilir olmuyor. Yamanın yapımcılarının bu tutumlarından ben de çok rahatsızım aslında. Yamanın setup şeklinde paylaşılması bir yana kurulumunun internet bağlantısı bile gerektirmesi tuhaf ama yapacak bir şey yok. Yamalarını sözde işte emek hırsızlığına karşı bir koruma yöntemi olarak bunu yapmaya karar vermişler.

Kaspersky varken indirip kullandım hiçbir şey algılamadı. VirusTotal'ın her zaman sonuçları güvenilir olmuyor. Yamanın yapımcılarının bu tutumlarından ben de çok rahatsızım aslında. Yamanın setup şeklinde paylaşılması bir yana kurulumunun internet bağlantısı bile gerektirmesi tuhaf ama yapacak bir şey yok. Yamalarını sözde işte emek hırsızlığına karşı bir koruma yöntemi olarak bunu yapmaya karar vermişler.

Bu da tam koruma değil aslında. Hala dosyaları alabilirler.

Bu da tam koruma değil aslında. Hala dosyaları alabilirler.

Kimsenin ben bunların yamalarını almaya çalıştığını falanda düşünmüyorum. Kendi kendilerine paranoya haline getirmişler bu düşünceyi. Ücretsiz bir çalışma yayınlıyor ve internet ortamında da yayılınca triplere giriyorlar ben anlamıyorum bu çeviri ekiplerinin mantıklarını bazen.

Kimsenin ben bunların yamalarını almaya çalıştığını falanda düşünmüyorum. Kendi kendilerine paranoya haline getirmişler bu düşünceyi. Ücretsiz bir çalışma yayınlıyor ve internet ortamında da yayılınca triplere giriyorlar ben anlamıyorum bu çeviri ekiplerinin mantıklarını bazen.

Bende. Ama sanırım alanlar kredi vermez ise haksızlık da olur. Ve zamanla linkler çoğalınca orijinalini bulmak zorlaşır. Orijinal link daima en güvenli olanıdır. Yani muhtemelen arkasındaki neden bu olabilir. Ama bu benim düşüncem.

Dostlarım size Dishonored Definitive Edition Türkçe yama kurulumunu Xbox için göstereceğim.

Adım 1

Yama kurucusunu yönetici olarak açın.

Adım 2

Exe dosyasını seç dediğinde şunu yapıştırın.

C:\Program Files\WindowsApps\BethesdaSoftworks.DishonoredDE-PC_1.10.0.0_x64__3275kfvn8vcwc\Binaries\Win64

Artık kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı