Dishonored Definitive Edition Epic Games Türkçe Yama

Fikrimi belirttim, burası çoluk çocukla takıldığın Discord grupları değil "boş yapmış." gibi kelimeler kullanmıyoruz küçük dostum, tıkarlar ağzına o lafı bir gün haberin olsun.

Bait bir sürü dosyalar atıldı zamanında buraya, sorgulamak gayet normal. Güvenilir kullanıcılardan atanı bile sorguluyorlar.

Burası Instagram değil "küçük dostum" takipçi sayısına bakar gibi dosyayı sorgulamadan millete gereksiz yorum yapma sadece laf kalabalığı yapıyorsun.

Doğru olabilir. Dark glyphs paylaştığı yama bile 4.5 GB. Sıkıştırılmış dosyanın 1.5 GB olması normal bence. Ha güvenmeyen varsa Steam'den indirebilir Dark glyphs. Ben orada denedim olmadı. Bunu indirip deneyeceğim.

Hocam elinize sağlık yama için. Bayağı bayağı çalışıyor yama. Yama kuruluma kolay. Kurduktan sonra oyunu nereden aldıysanız o başlatıcıyı yeniden çalıştırmanız lazım yani kısaca oyunu aç kapa yapmanız lazım. Sonra ses kısmından alt yazıları "tüm konuşma" yapın yama tamamdır.

Ayrıca virüs falanada rastlamadım yani güvenilir. Antivirüs programlarım açıktı ve hiçbir uyarı vermedi(Avast ve Windows güvenlik duvarı).

Avast kaliteli bir antivirüs değildir yerine bedava Kaspersky kullansanız bile daha iyi.

Beyler şimdi bende kaç yıldır oyun piyasa da ve Türkçe yama var diyerek steamde dishonerd 1 ile 2 yi paket olarak aldım.

Kısaca oyunun sağlam Türkçe yaması var mı ve olanlar da şu tarih ile birlikte çalışıyor mu ?

Epic Games üzerinden indirilen Dishonored Definitive Edition için Türkçe yama

Linkteki Türkçe yama dosyasını indirin ve "Program Files\Epic Games\DishonoredDE\DishonoredGame" klasörü içerisine olduğu gibi yükleyin. Oyunu açın ve "Ses" ayarları kısmından altyazıları aktif edin. Test ettim, sorunsuz çalışıyor.

Epic games Dishonored Türkce Yama Dosyası
Teşekkürler.

Geri
Yukarı