Çözüldü Dishonored Türkçe yama nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tikitaka

Centipat
Daha fazla  
Dishonored 1 Türkçe yamayı oyun çeviri sitesinden indirdim kurulum sırasında sistem exe dosyasını bulamadı ve yamayı kuramadım. Başka bir yama indirdim 512 MB boyutunda bu yamayı kurabildim ama oyun Türkçe olmadı. Oyun içinde dil seçeneğini de bulamadım. Nasıl kolayca Dishonored Türkçe yama yapabilirim?

Dishonored 1 Türkçe yamayı oyun çeviri sitesinden indirdim kurulum sırasında sistem exe dosyasını bulamadı ve yamayı kuramadım. Başka bir yama indirdim 512 MB boyutunda bu yamayı kurabildim ama oyun Türkçe olmadı. Oyun içinde dil seçeneğini de bulamadım. Nasıl kolayca Dishonored Türkçe yama yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu deneyebilirsiniz.
Bu videoyu denedim ama indirdiğim yama, kurulum sırasında exe dosyasını bulamadı.

Adamdada bulmamış zaten. El ile kendisi seçiyor konumunu. Sizde öyle yapabilirsiniz.
Eyvallah hocam manuel arama yerinde tuşu öyle bir yere koymuşlar ki 2 gündür bulamıyordum sen söyleyince fark ettim. Yamayı kurdum corvonun intikamının peşine düştüm. Teşekkür ederim yardımın için.

Eyvallah hocam manuel arama yerinde tuşu öyle bir yere koymuşlar ki 2 gündür bulamıyordum sen söyleyince fark ettim. Yamayı kurdum corvonun intikamının peşine düştüm. Teşekkür ederim yardımın için.
Mesajımı çözüm olarak olarak işaretleyebilirseniz çok hoş olur bu arada :D

Geri
Yukarı