Dişi muhabbet kuşu cere rengi

PORSHİUS

Kilopat
Benim bildiğim dişi muhabbet kuşları olgunlaşınca cere renkleri kahverengiye dönüyormuş. Benim kuşum da 1.5 senesini doldurdu ve cere rengi geçen ay kahverengi olmaya başlamıştı fakat yine eski haline döndü.

Benim bildiğim dişi muhabbet kuşları olgunlaşınca cere renkleri kahverengiye dönüyormuş. Benim kuşum da 1.5 senesini doldurdu ve cere rengi geçen ay kahverengi olmaya başlamıştı fakat yine eski haline döndü.
Kızışma dönemi tarzı olayları olabiliyor. Belli aralıklarla kısa süreler öyle kalabilir diye biliyorum.

Evet hocam. Dişiler için durum böyle. Normalde beyaz olan bu dönemde kahverengi oluyor. Yanında uyumlu eşi olursa küçük yavruları sevme şansınız olur. ☺️

Evet hocam. Dişiler için durum böyle. Normalde beyaz olan bu dönemde kahverengi oluyor. Yanında uyumlu eşi olursa küçük yavruları sevme şansınız olur. ☺
Yanında eşi var ve eşi ondan bir kaç ay büyük. 2 aylıktan beri beraberler ama sadece kur yapıyorlar birbirlerinden çiftleşme durumu yok. Bir türlü çiftleştiremedim.

Bilgi olsun diye yazıyorum erkeklerinki de üreme dönemlerinde genellikle koyu maviye dönüyor. Yanına eş alırsanız diye dedim.😄

Edit: Aynı anda yazmışız görmedim.

Hocam kafes çift kapılı mı? Yuvalık takılı mı? Biraz kızıştırıcı yem verin.

Hocam kafes çift kapılı mı? Yuvalık takılı mı? Biraz kızıştırıcı yem verin.
Çift kapılı, yuvalık da takılı, yem de verdim. Sanırım benim oğlumda istek yok. Mürüvvetini göremeden öleceğim. :(

Hanımı evde iken şunun yaptıklarına bakın.

IMG_20200717_235644.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20200722_213659.jpg
    IMG_20200722_213659.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 91

Yeni konular

Geri
Yukarı